Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 14 centis farok kevésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 centis farok kevésnek számít? A legtöbb fiúnak tényleg nagyobb van?

Figyelt kérdés
Nekem 14 és 4.5 vastag. Most ismerkedem egy lánnyal kicsit félek hogy nem lesz elég neki. Még sosem látta senki, mit fog szólni?
2022. ápr. 3. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Itt a többségnek nagyobb lesz, mert szeretnek kamuzni az emberek, de egyébként a 14 centi az egy tök átlagos méret.

Az enyém kb. 12-13 cm között van, ha ez megnyugtat.

2022. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
A méreted teljesen jó. Ne aggódj emiatt.
2022. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a 14-15 centi átlagos, ahogy a 4-4,5 vastagság is.
2022. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átlag méret = a többség kb. ekkora van. A csaj egyébként 200 fickóval volt hogy méretbeli elvárásai legyenek vagy mi? Nyugi bro' az udvarlásra koncentrálj, ha meg már ott vagy akkor arra hogy ügyesen használd.
2022. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi, teljesen jó, a lenyeg, hogy figyelj a partneredre! A pasimnak kb 10 centi, de isteni a sex vele! Nem a méret a lényeg…. Első pasimnak 19cm volt, én mertem, akkoriban még naiv kislány voltam, azt hittem, ez jelent valamit. De nem! Vele is jó volt, de nem ennyire, mint a mostani pasimmal.
2022. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
10 centit konkrétan érezni se lehet, szóval minden túlzás ne higyj el itt. De 14 centi ezzel a vastagsaggal nem rossz, átlagos, ebből nem lesz problémád.
2022. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!