Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezd el prostihoz járni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezd el prostihoz járni egy pasi?

Figyelt kérdés
Egy olyan férfi aki nagyon jóképű és bejön a nőknek.

2022. ápr. 3. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy csak simán megtetszik neki némelyik, van jónéhány szép prosti. Na meg persze nagyon ügyesek ez is közrejátszhat. Én csak azért, mert nem vagyok a nők álma, inkább a rémálma. :)
2022. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
16%
Mert igénytelen és komplexusos
2022. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk mert

- akkor megy prostihoz amikor kedve szottyan

- azt és úgy csinál amit akar

- egy prostizas kb olcsóbb mint egy randi és garantált a vegkifejlet

- nincs épp jól alakuló kapcsolata de kettyintene

2022. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Mert hülye! Fizet a semmit sem érő műanyag ért amikor ingyen valódit kaphatna!
2022. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nem kapja meg otthon ami kell neki, és nem akarja, hogy kiderüljön a dolog

2. kell a változatosság és nem elég a bnő

3. nincs senkije és régen szexelt

4. meg akarja élni az extra vágyait amire nem talál csajt

2022. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért, mert szeretem a gyönyörű a szép, dekoratív, barna csajokat.

Az életben viszont nem kaphatom meg őket.

2022. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nem klasszikus prosti barátnőm de végülis voltak pasik akik fizettek neki. Jól szituált pasik tök normálisak, azért mentek hozzá mert olyan fétiseket élhettek meg amit a barátnőjük előtt szégyeltek. N
2022. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

#4 vagyok!

60+ os férfi

Még nem kényszerültem, szorultam arra hogy egy nőért a szexért fizessek. Van jó modorom, megnyerő külsőm, és jó szövegem. Nekem nem kell olyan nő, aki akkor élvez amikor fizetek neki! De a szánalmasok csak menjenek hozzájuk. Barátnőkkel, feleségekkel megéltem mindent. Anál, orál, fétisek, SUB nő, pisis játékok, stb.. Mit lehet azon élvezni ha nem az a célod, hogy a nő akit ölelsz, a karjaidban élvezzen el?

2022. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
Kétségbeesett és nincs kapcsolata a nőkkel az anyján kívül.
2022. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl jó lapokkal indulok elvileg a nőknél, a külsőm kifejezetten előnyös (visszaigazolások alapján, nem én találtam ki), az önbizalmamon is sikerült dolgozni az utóbbi években. Ennek ellenére nagyon nehezen megy az ismerkedés nőkkel. Meg ha sikerül is, sok nőnek hatalmas elvárásai vannak, cserébe ő az ágyban nem ad semmit pl. De most pont olyan időszakom van, hogy 4 hónapja nem jött össze semmi, csak flörtök. És már készülök rá, hogy elmegyek prostihoz. Nem kertelek, egyszerűen szükségem van arra, hogy betegyem a farkam egy pinába, és hogy egy nő szájjal kényeztesse, mert a recskától nem bírok már rendesen kielégülni. De korábban is azért mentem el prostihoz, hogy tudjak végre egy jót dugni kötődések meg feszkó nélkül, nem arra gondolni, hogy na vajon most jó neki, vagy nem, vagy tetszik e neki, vagy sem. Illetve ami még fontos szempont volt, csajozásnál is azért vállalunk kompromisszumokat, nem mindig jön össze olyan csaj, akinek a külseje pont tökéletes. Pl sosem jött össze igazán természetes nagymellű csaj, viszont kinéztem egy nagymellű prostit, ahol végül ezt is jól kiélhettem. Ez csak egy példa.
2022. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!