Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik már voltak extra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik már voltak extra méretű nőkkel, oda hatványozottan nem árt a hosszra nagy pénisz?

Figyelt kérdés
Szóval láttam egy ilyen túlsúlyos hölgyet az utcán hatalmas, combok meg fenék, és így végigfutott az agyamon, hogy basszus oda lehet jó hosszú kell hogy beérjen. Vagy ez hülyeség?
2022. ápr. 3. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell,de nem árt.:) Voltam ilyen nővel,nem kispályás dolog.
2022. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem árt ha hosszu
2022. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ti nem láttatok még pi.át?
2022. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
100sok + kilós nőjét még nem 😂😂😂
2022. ápr. 3. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok:D

Nem voltam még én se ilyen nővel.

De szívesen kipróbálnám:D

17cm pénisz csak elég nekik😄

2022. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó hosszú és vastag, nameg kemény farok kell hozzájuk.
2022. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmivel nem kell hosszabb mint bármely vékonyhoz
2022. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt bőven 100 kg feletti partnerem, ő nagyon tág volt, és hosszú is volt a hüvelye. Mondhatni, hogy nagyon kevés volt az én átlag méretem neki, de azért élveztük nagyon az együttlétet, ugye nemcsak a méret számít. Meg volt egy másik partnerem, ő mondhatni csinos csaj, de a feneke aránytalanul nagy (nagyon szexi és izgató számomra amúgy). Na neki is nagyon tág volt a hüvelye. Tudom, hogy nincs összefüggés, de szerintem arányaiban azért gyakoribb a tág pina a nagyobb darab nők alatt.
2022. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8as én még nem vettem észre, hogy arányaiban tágabbak.


A kérdésre válaszolva:

Nem szükséges a nagyobb méret, de vannak pózok, ahol nagyon nem árt. Azt gondolom, hogy nem kicsi a farkam egyáltalán, de vannak pózok amik pl nem tudnak összejönni így sem, pedig mindig oda vannak érte. Misszionáriusban mindegy a méret a többiben nem árt.

2022. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kövér nők a fétisem. Nem kell hosszabb farok mint az átlag, inkább vastagabb. Egyébként popsiba is tolják, ha nem érzik ott jól magukat.
2022. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!