Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak a prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani. Mivel tud többet adni egy ilyen nő?

2022. ápr. 4. 14:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
99%

Van lyukuk.

Ki lehet élni velük titkos vágyakat.

Jól néznek ki (már amelyik).

2022. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
99%

nincsenek kötelező körök

csak a te igényeid számítanak

kiszakadás a hétköznapjaidból

újdonság

2022. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
Leginkább azzal hogy puncit add. A legtöbben szerintem azért járnak, mert nincs csaja és máshogy nem jutt puncihoz vagy otthon nincsen szex és nem hajlandó szétmenni a párjával
2022. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltam prostinál, de a válasz az, hogy nem mondja el az asszonynak 🤣 vagy meg tudja vele élni azokat a vágyakat amit amúgy nem tudna
2022. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
Többnyire semmivel, sőt a 99%-ánál eléggé iparos, futószalag jellegű a szex. Azért mennek mert így "oldják meg", a biztos szexért mennek, fizet - szex udvarlási fázis nélkül. Egy részük meg azért mert ki akar próbálni valamit ami "otthon" nincs (orál, anál, sokaknál mondjuk meg semmilyen szex), vagy éppen olyan csinos nővel akar lenni akit nem tudna felszedni a nélkül hogy fizetne érte.
2022. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%
Ami a nőnek egyéjszakás a férfinek prosti
2022. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Mert Max ilyen csúnya, vagy kövér nőnek lennék jó, az meg nekem nem kell. Inkább néha elmegyek egy szép prostihoz, és élek magányosan. Általában kedvesek, és jól esik szép nőt dugni.
2022. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem Őket jobban mint bárki mást, aki ismeretlen…

Ahhoz, hogy “szeressem” (kedveljem) a prostit is meg kell ismernem valamennyire és itt nem arról van szó, hogy párkapcsolatot kezdeményezek nála!


Viszont kevesen értik meg, hogy a prostik is ugyanúgy emberek, lehet velük akár haverkodni, barátkozni…

Nem egészséges egy darab húsként tekinteni rájuk.


Nekem rossz volt az anyámmal a kapcsolatom (nem részletezném) ezért furcsa viszonyom van a nőkkel…

Én azt gondolom, hogy a legtöbb női prostituált sem átlagosan áll a férfiakhoz, szóval ha úgy vesszük akkor máris van egy közös pont.


Miért ne szeressem a prostit, miért ítéljem el, hogyha az ellenkező nemhez és a szexualitáshoz, hozzá hasonlóan én is másképpen viszonyulok mint az átlag?

2022. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
10%
Mert ami drágább, arra azt hiszed, hogy automatikusan minőségibb. Ez nem “szeretem/nem szeretem” kérdése, ez marketing.
2022. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

#9.


Hát azért egy átlag prosti az nem valami drága…

Közhely, de igaz hogy egy átlag randira ahol nem garantált a szex, többet kell költeni.


A belefektetett időről nem is beszélve.


Szóval a prosti olcsóbb…


Mondjuk én nem ezért járok, hanem amiatt amit fentebb írtam.

2022. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!