Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti szeretitek a férfi testét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti szeretitek a férfi testét?

Figyelt kérdés
Vagy csak a személyiség számit?

2022. ápr. 4. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne szeretném, heteró nő vagyok, nekem is számít amit látok. Csak ezen az oldalon ha leírod ezt nőként, rohadtul le leszel pontozva, meg beléd állnak. Nincs olyan, hogy csak a személyiséget szeretem meg, kell az a külső, amihez vonzódni tudok, akivel megvan a szikra, akit kívanok. És ahogy egy komolyabb személyiségbeli eltérés véget tud vetni az ismerkedésnek, úgy testi dolgok is.
2022. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Már miért csak a személyiség számítana? Ugyanolyan fontos a látvány egy nőnek is.
2022. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Hat a faszt azt nagyon, es az is testresz szoval igen
2022. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A nő és a férfi is felszínes ha úgy nézzük. Hiszen a másik külsejét fogod először megpillantani, még mielőtt bármit is tudnál a másik személyiségéről. Máris alkotsz róla egy véleményt, eldöntöd tetszik/nem tetszik amit látsz. Gyakorlatilag az első kritikus pont a külső megítélése, minden más csak azután jön. Ebben nincs nagy különbség a 2 nem között. Ez emberi sajátosság.
2022. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2022. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A személyiség fontosabb, mert hiába néz ki jól valaki, ha egy bunkó paraszt, akkor hiába… De igenis fontos a külső, az, hogy a páromat/partneremet vonzónak tartsam és bejöjjön külsőre is (nem kell szupermodellnek lenni és mindenkinek más tetszik), mert ez (is) kell ahhoz, hogy kívánjak valakit. Voltak olyan fiúk, akik akármilyen rendesek, kedvesek voltak, soha nem tudtam volna velük lefeküdni, mert külsőre egyáltalán nem vonzottak.
2022. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A kettőt egyben - az adott személynél, másé meg nem érdekes.
2022. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy a külső s számít. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy hű de "tökéletes" legyen. Egyszerűen csak annyi, hogy ránézek, s nem taszít szexuália értelemben.
2022. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
A személyiségét szeretem, a testében esetleg gyönyörködni tudok, legalábbis nem tudok elképzelni konkrét “szeretetet” egy test iránt lélek nélkül.
2022. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!