Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak nagy többségének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy többségének tényleg a nagy mell tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 22:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Igen, kivéve ezen az oldalon.
2022. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekwm mindegy, összességében legyen szép. De ezt sok nő nem képes megérteni...
2022. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#1 te nagymellű nő vagy?
2022. ápr. 4. 22:28
 4/32 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Az a nőies te észlény!
2022. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felesleges kattogni. Nekem 75b melleim vannak, kb ruhában is látszik, hogy mekkorák. Ha ez valakinek kevés, akkor egyszerűen nem egymást keressük. Ebből kifolyólag akikkel együtt voltam, mind imádták, nekik ez is elég. És habár nem nagyok, szerintem kifejezetten szépek legalább.
2022. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyrészt ízlés dolga, másrészt sokkal többet számít az összkép, mint önmagában a kosárméret.
2022. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem pontatlan a kérdésed!

Ha lehetne válogatni, hogy az adott nőnek milyen kategóriájú melle legyen, szerintem a legtöbb férfi azt válaszolná, hogy lehetőleg viszonylag nagy, ám formás, feszes!

De mivel ez nem úgy működik, mint ahogyan pl. egy vadi új autót megrendelsz, hogy melyik márka, melyik modelljét, milyen extrákkal... kéred, szerintem egy normális férfi esetében az adott nővel kapcsolatos véleményén kb. a melleinek a mérete teszi a legkisebb befolyást.

Persze, ha csakis alkalmi szexről van szó, ott valószínűleg megemlíthető százalékot tesz ki a nő melleinek mérete is.

Viszont, ha egy normális párkapcsolatról beszélünk, szinte semmit sem jelent a hölgy melleslegi adottsága.


31 F

2022. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Én kifejezetten szeretem a kisebb szép melleket. Az utolsó ami érdekel egy nőn.
2022. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

"A férfiak nagy többségének tényleg a nagy mell tetszik jobban?"

szerintem igen, legalábbias a fiatalabb korosztályban többen vannak nagymell-pártiak, mint kismell-pártiak (azon túl, hogy persze a legtöbbekben összességében a kicsi is, nagy is bejön)

viszont idősebb férfiak körében fordul a tendencia, az ő korosztályukban elég sok asszonynak vannek méretes, lógós csöcsei, ellenben a feszes, kis cicik fiatalos kurióziumnak számítanak

2022. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon szép a nagy mell, aztán egy bizonyos kor után már nem. A kis cici szerintem szebb, nekem jobban tetszik.
2022. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!