Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha már kényeztetnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha már kényeztetnétek a pasi fenekét, akkor ujjazás, anal plug, dildó vagy felcsatolhatós?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 07:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Változó, volta partnerem aki a felcsatihoz ragaszkodott, sőt olyan is aki ragaszkodott hozzá, hogy nekem is legyen anal plug-om-

Személy szerint én az ujjazást kedvelném leginkább.

2022. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Nyelvvel ok, azt meg is értem. Ha többre vágyik ennél, az már nem férfias a szememben.
2022. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Nincs olyan partnerem akinek a seggével bármit is kellene csinálnom. És nem is lesz.
2022. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem, soha
2022. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem kényeztetném ott soha.
2022. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Engem párom rendszeresen kényeztet, általában nyal, meg ujjazna, de mivel ragaszkodik a körmeihez, ezért az nem engedem, mert fáj. Illetve nagyritkán megrak felcsatolhatóval.
2022. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
De jó annak akinek ilyen izgalmas barátnője van.
2022. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv :) L
2022. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kalandvagy1986 ***** válasza:
93%

Heteró, aki belátja milyen örömöket rejteget a prosztata. ☺️

Nyelv és ujj, de nem ujjazás...


Ujjazva próbáltam - reflexből 😅 - de mondta h igazából maga ahol a prosztatát érzem azt masszírozzam ujjbeggyel, hívogató mozdulatottal... Közben orál vagy kézimunka, hatalmasat élvezett.


Igazából ettől tovább nem merészkedtünk, plug, dildo fura lenne, felcsatolhatóssal főleg. Az már nekünk más kategória, más mozdulatsorok...


36N,35F

2022. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kérdés nélkül a saját felcsatissával amivel masztizik. Nagyon nem akartam először mert megijedtem és a frissen "beszerzett" barátnőmtől is hogy ilyen vágyai vannak aztán hagytam magam megdugatni. Azóta is de nem túl gyakran annak ellenére hogy nagyon megszerettem ahogy csinálja.


39F/39N

2022. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!