Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nők bírják felül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők bírják felül?

Figyelt kérdés

[link]

Valami ilyesmi alkatú lány, vagy méghusibb. Soha nem voltam hasonlóval, de nagy vágyam. Ha erre kerülne a sor, és megkérném, hogy legyen felül, meddig bírná? A hasa miatt tudnánk rendesen mozogni, vagy sokat elvenne a helyből?


(Előre is elnézést, ha véletlen sértő lettem volna, nem ez volt a célom, tényleg érdekel!)


2022. ápr. 5. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Hogy van gusztusod egy csüngőhasú malaccal dugni? Jól ki lehetsz éhezve, Bro.
2022. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ hogy milyen erőssek a lábai?
2022. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem nagyon, sőt, egyáltalán nem bírják a tempót. Főként a terdeiket fajlaljak, mint a fociban :D

Igazából egy pózban sem jók, csak azokban amikben nem kell csinálniuk semmit. Amiben kell tartaniuk magukat kész, vége, nem megy nekik.

Amúgy nekem bejonnek a husosabb nők, de ez, ez a gyomor egy tank uteget is simán visszaverne, ez már undorító kategória haver. Biztos vagy ebben? Voltam már ilyennel amúgy...nem volt nagy élmény, de kellett a lyuk.

Másrészt a puncijuk sem finom a felborult hormonjaiktol, ebből jót nem eszel, ezt tartsd észben.

2022. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem az eseteim az ilyen alkatú nők. de komoly megjött a kedvem🙂 szexelnék egy ilyen nővel most.25F
2022. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Milyen szép az arca! Már az alapján, ami látszik belőle. A hasa nekem már túl sok, de taszítónak sem mondanám.


Alfa, ezek a szövegeid :D

2022. ápr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, talán bírnák. De felhívom szíves figyelmedet, hogy az öngyilkosságnak vannak kíméletesebb módjai is (nem segítek, mert az öngyilkosság nem megoldás, hanem a legrosszabb dolog amit egy ember tehet. Rögtön Pokolra is kerülsz miatta)
2022. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper ez a csaj. Imádom ha egy ilyen vagy még koverebb keményen lovagol ameddig bírja.
2022. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülyeséget írtak.....

A képen látható hölgynél sokkal nagyobb partnerem is volt,és rámült és bírta is.Kényelmesen kell elhelyezkedni. A kövér nők szexuális életéről sok a tévhit,azt hiszik meg sem tudnak mozdulni.Nyílván egy 300 kg-os tényleg nem tud.

2022. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem dettó ilyen alkat. Szinte soha nem ül rám. Ha mégis, akkor nem rossz, jól tud mozogni, de többnyire fél, hogy összenyom.
2022. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt nagyon hasonló alkatú partnerem (140 kg volt akkor), nekem baromira tetszett, überszexi volt. De elég nehezen bírta a súlyát, ezért szexben sem bírt sokat mozogni, a lovagló nagyon kényelmetlen és fárasztó lett volna neki. Amúgy maradjunk annyiban, a lovagló póz sokszor a csinos, 50 kg-os csajoknak sem nagyon megy, tapasztalat. De van amúgy olyan 100 kg feletti nő is, aki sokkal jobban bírja a súlyát, edzettebb, és könnyebben tud mozogni.
2022. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!