Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostitúció hazánkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostitúció hazánkban hamarosan teljesen elfogadott, köznapi dolog lesz, megváltozott valami a kultúránkban ?

Figyelt kérdés
Felnéztem a rosszlányokra és láttam, hogy most 800 online szexpartner, meg 300 masszázsos csajszi van fent (masszázs nekem már szexpartnernek számít), országosan kb. 2500 csajszi. Ezek mind fizetnek ennek a monopolszerű cégnek napi díjat, ha kint árulhatják magukat. Emellett még nyilván van máshol is prosti. Számoljunk csak 3000 darabbal. Mindegyik napi 4 menetet vállal, akkor az 360 ezer menet per hó, 4,2 millió menet per év. Vagyis hazánk minden férfi lakosa átlagban egyszer ellátogat hozzájuk, persze van aki sose, van aki heti kétszer. 10 éve ez a szám ennél sokkal kisebb volt.

2022. ápr. 6. 10:21
A kérdező szavazást indított:
A prostitúció egyre inkább nőni fog.
A prostitúció nem fog tovább nőni.
27 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
41%
A prostitucio eddig is elfogadott dolog volt, csak tobbnyire hazassagnak hivtak, es sokkal tobbe kerult hosszutavon mint a rosszlanyok...
2022. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
38%
#1 Tökéletesen egyetértek. Volt régen egy nagyon jó közmondás: " A legdrágább k... a feleség" Jó ideje pedig már csak a pénzt szedi be. Mindig is volt igény örömlányokra és mindig is lesz amióta a világ világ. A legtermészetesebb dolog a világon. Ha a nő a szabad akaratából csinálja és a pénz az övé nincs ezzel semmi gond. Többre értékelem őket mint a frigid lehúzós szűzkurvákat.
2022. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
37%

Az egyetlen ok, hogy egyre többen lesznek, az a gazdasági hanyatlás miatt lesz, ami most történik a világban.

Első kettő, pedig egy lúzer incel.

2022. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak jó, és egyre több szép lány is prostinak áll. Sokkal jobban megéri prostizni, mint barátnőt tartani.
2022. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
96%

Eddig is elfogadott volt…


Alapvetően a liberálisok és feministák is elfogadják a prostitúciót, hiszen az adott személy (nagyrészt nők) a saját testüket bocsátják áruba, amit akárhogyan is csavarunk, el kell ismerni hogy joguk van hozzá…


A feminizmusnak van olyan vonala, ami szerint nincs joguk a nőknek a testüket pénzért kínálni a férfiaknak, mert ha maximálisan beszámítható felnőtt emberek, akkor is áldozatok (a férfiak áldozata)… Viszont van olyan ága is a “feminizmusnak” (nem tudom mennyire nevezhető még annak), ahol a szexbabák létezése ellen is tüntetnek, mert a férfiak a szexbabákon erőszakot tesznek (komolyan volt ilyen).


Ha a feminizmusnak ez a szélsőséges ága erősödne Magyarországon, akkor elképzelhető hogy a prostitúció illegálissá válna… Erre nem látok sok esélyt.


Jelenleg a prostitúció, bizonyos keretek között teljesen legális, a kerítés (strici) viszont 8 év börtönnel büntethető… (Szerintem ez így helyes)


A másik lehetőség, hogy a konzervatív és “keresztény” vonal annyira erősödik, hogy amiatt tiltják be a dolgot.


Lényegében, ha illegális lenne, akkor sem lehetne kordában tartani, viszont több strici lenne, az elnyomott nők meg a következmények miatt nem mernének jogi lépéseket tenni ellenük, így ez nagyon rossz lenne…

2022. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Budapesten van a prostik fele, a lakosság (agglomerációval együtt) 30%-a, tehát itt a dugási gakoriság is jóval nagyobb.
2022. ápr. 6. 10:49
 7/57 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy 10 éve sem volt sokkal kisebb ez a szám…


Akkoriban nem a rosszlányok volt a legnépszerűbb oldal, több oldal között oszlott meg a forgalom.

Eleve kevesebb embernek volt internet elérése, több volt az offline hirdetés.


De nagyjából ugyanennyi prostituált volt.

2022. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavar hogy a genetikai hulladékok is élvezhetik a nőket...
2022. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
97%
#6 Nem a dugasi gyakorisag gyakoribb, hanem csak egyszeruen nagyobb a piac merete, mert nagyobb a vasarloero. Videken valszeg tobb az utszeli olcso prosti, meg az internal prosti (alias golddigger).
2022. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

9/ Lehet benne valami.

Egy tudományos elemzés 15 ezer prostit saccol Magyarországon.

[link]

Az-az én számom ötszöröse, ami már brutális. Az azt jelenti, hogy minden férfi átlag évi négyszer megy prostihoz, persze ez csak egy átlag.

2022. ápr. 6. 11:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!