Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valamilyen különleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valamilyen különleges szexélményben részed? Ha nem, akkor is szavazz. :)

Figyelt kérdés
Ha több is volt egyszerre, akkor kommentben lehet elmondani, és arra kattints, amelyik a leggyakrabban fordult elő.

2022. ápr. 7. 08:39
A kérdező szavazást indított:
1. Még nem is szexeltem soha
2. Szexeltem, de csak normális szex volt
3. Voltam már egyszerre többekkel
4. Publikus helyen szexeltem
5. Mások néztek minket vagy én néztem mást
6. Szélsőséges fétises szexben vettem részt (BDSM vagy hasonlók, különleges segédeszközök...)
7. Velem azonos neművel kipróbáltam, pedig a másik nemhez vonzódom
Egyéb
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
óvoda udvar 17 évesen
2022. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, a "csak normális szex volt" kategóriát kell majd választanom, de hál' istennek egyszer-kétszer szexeltem nyilvános helyen. A legjobb az volt, mikor egy kiránduláson egy nem annyira félreeső tisztáson csináltuk az akkori pasimmal, majd kb. 2 perccel azután, hogy befejeztük, megjelent egy kisebb csapat (kb. 10-15 ember) kiránduló. :) Elég vicces volt.
2022. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Extra nem volt, csak "sima" szex nyilvános helyeken.

Soproni botanikus kert, Miskolctapolcai barlangfürdő, meg egyszer vonat (rajtunk kívül senki nem volt az egész kocsiban...)

2022. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3,4,6
2022. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legkülönlegesebb az volt amikor a barátom már háromszor elment bennem úgy hogy nem vette ki, mire én végre egyszer el tudtam menni.

Ilyenre szerintem hogy 3 orgazmus egymas utan szünet nélkül, nem sok pasi képes


Masik kulonleges:

Mikor egy hatalmas f.rku oasi ahogy szépen lassan óvatosan betette és épphogy megmozdult egy kicsit, azonnal elélveztem. Úgy hogy soha életemben nem élvezek el pasikkal hamar, vagy egyáltalán nem.


Harmadik kulonleges

2 pasi


4.kulonleges amikor attol ment el a srác hogy folyamat a szemembe nézett es szemkontaktus volt vegig köztünk szex közben(ilyen sem volt sem elotte sem utána soha nekem)

2022. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nagyon vastag volt a f.rka
2022. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ja es nincs multiple choice, mekkora tre ez a szavazas.
2022. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kb 100 fő előtt szopattam egy drag queent (helyszínt nem írok, szerintem az a bár még működik, bár felvételt biztos csináltak páran a mai világban ezekkel a telefonokkal nem nehéz)

véletlen jött a dolog, nem volt lebeszélve hogy a show része

2022. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Házibuliban,kicsit túl tolt piálás után, 5 srácot szoptam le egyszerre, úgy, hogy közben néztek minket többen.
2022. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
#9 Jo kis buli lehetett, kar h nem voltam ott.
2022. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!