Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendkívül túlsúlyos hölgyek,sz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül túlsúlyos hölgyek,szívesen szeretkeznétek egy olyan sportos férfival,aki rajong a hatalmas idomokért?

Figyelt kérdés

Esetleg zavaró lehet a nagy súlykülönbség? Az könnyebbség nektek,hogy az ilyen testalkatú nőket látom szépnek?

Privátban is írhattok véleményt.



2022. ápr. 7. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Má' megint kezded?
2022. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit talán direkt a kérdésem,de nagyon kíváncsi vagyok az ilyen hölgyek őszinte véleményére.Talán könnyebb privátban válaszolni.
2022. ápr. 7. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányas a karod?
2022. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp súlyosnak számítok, de nem akarnék olyannal lenni, akinek ez előny.
2022. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Olyannal szeretnél lenni,akinek ez hátrány? Vicces vagy......

Örülj annak,ha valakinek így tetszel,vonzónak tart.

2022. ápr. 8. 08:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy normális, ha valakinek a túlsúlyos nők tetszenek. Így igen, inkább ne vomzódjon hozzám, de legyen normális.
2022. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy hogyan találsz társat,hogy az nem vonzódik hozzád,nem tetszel neki?

Voltak már nagyon nagy partnereim,s egyiknek sem volt az probléma,hogy tetszettek nekem.Sőt,örültek,hogy szépnek és izgatónak tartottam őket.

Te szerintem fordítva ülsz a lovon.

2022. ápr. 8. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha találsz ilyet, akkor oké. Csak válaszoltam a kérdésedre, én speciel nem feküdnék le olyannal, akinek ez a preferenciája. Inkább olyannal, aki támogatna a fogyásban, de ennek ellenére szeretne.
2022. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben.
2022. ápr. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!