Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor szájjal csináljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor szájjal csináljátok rögtön abbahagyjátok orgazmus után, vagy esetleg van még egy kis folytatás?

Figyelt kérdés
Pl.: Szívjátok az utolsó cseppig, vagy szopjátok tovább, vagy bármi egyéb levezetés van e utána?

2022. ápr. 8. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem/szeretném tovább is simogatni kicsit a nyelvemmel finoman, de a páromnak nagyon érzékeny olyankor, így nem csinálom.
2022. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam a szamba engedni
2022. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom megvárja míg kispriccel amennyi akar, aztán még vagy egy percig csinálja és ahogy fogalmaztál, az utolsó cseppig. Ha már nem jön több akkor a zacsit is egy kicsit kényetteti a saját örömére.
2022. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom egyből abba
2022. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kalandvagy1986 ***** válasza:
100%

Párom annyira ügyes lett az évek alatt, hogy ágyon mellettem fekve kéz nélkül csinálja, teljesen élvezésig (ami 10-15 perc általában). Az első lövés után kézzel rásegít ("sajnos" kell ahhoz, hogy teljesen ürülni tudjak...) és szép lassú mozdulatokkal megvárja hogy lenyugodjak - akár azt is ameddig szépen lelankad.


Volt amikor próbálta tovább ingerelni, de annyira érzékennyé válik orgazmus után, hogy inkább már kellemetlen...

Elején lenyelte, mostanság miután lenyugodtam elmosolyodik és kimegy a fürdőbe - szinte semmit sem vonva le ezzel a helyzet intimitásából... 😉


36N,35F

2022. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Korbenyalom, szivom meg
2022. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van folytatás, nem hagyom félbe. Általában lenyelem, és ha túl van a csúcson, még pár nagyon óvatos levezető mozdulatot csinálok. Simogatom, nyelvemmel/ajkaimmal fejezem be.
2022. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Picit még játszok a makkján az ajkaimmal.
2022. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom abba egyből még egy picit csinálom
2022. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom abba de ha nagyon érzékeny a makk akkor óvatosan csinálom.
2022. ápr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!