Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mik azok a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a szexuális elemek, amik nem hiányozhatnak egy együttlét alatt?

Figyelt kérdés

Pl orál, anál, ilyen-olyan pózok, szájba élvezés stb


Tehát mik azok a dolgok amiket igényeltek egy kapcsolatban?


2022. ápr. 9. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2 lányt
2022. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a szenvedélyes csókolózás is fontos. Orál nyilván kölcsönösen oda-vissza. Imádom ha a számtól megy el a partnerem. És persze azt is szeretem ha én élvezhetek a szájába. De ezt nem mindenki szereti sajnos.

A kutya póz is alap nálam mert imádom a popsit. Viszont az anál nem kedbenc csak ha kifejezetten a partner kéri.

A lovagló pózt sem szeretem mert nagyon kevés nő tud igazán jól lovagolni.

Tehát össezfoglalva orál oda-vissza esetleg szájbaélvezéssel, és kutya póz.

2022. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet velem van a baj, de az én igényeim közé olyanok tartoznak, hogy mind a ketten élvezzük, kellemesnek és kielégítőnek találjuk az együttlétet. Konkrét dolgokat tekintve szerintem orál az ami minden eseteben volt, bár nem feltétlenül volt kölcsönös. Én nem szeretem így nem is igénylem. Csinálni pedig szívesen csinálom. Furább dolgok pedig szerintem akkor jók, ha nincsenek túlzásba tolva, mert akkor nem lesz unalmas.


F

2022. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Orál anál :)
2022. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kalandvagy1986 ***** válasza:
54%

Leginkább egy normális, őszinte kapcsolat: amennyiben ez működik akkor sokminden 1000x egyszerűbb... Át lehessen mindent beszélni.


Nálam pl. az orál. Mindig is fontos része volt a szexualitásomnak, azt nemhiszem hogy tudnám nélküközni. Természetesen összejönnék lánnyal akinek kevésbé fontos és meglátjuk mennyire találunk egymásra (párom sem csinálta előttem senkinek és volt olyan időszaka a kapcsolatunknak, amikor napi szinten volt cumi - beindította mennyire el tud varázsolni vele. Már 13 éve vagyunk együtt, egy jóideje megy kéz nélkül, stb. 🙄😉 ).

Az élvezésnél sexy és higiénikus hogy szájba, lenyelés egyéni preferencia. Ne undorodjon tőle, tőlem.

69, kölcsönös örömszerzés szintén alap.


Kutyapózt imádom, nem is marad ki szinte sosem - imádom a fenekét, hátát látni, ahogy vonaglik, ahogy hátranéz...


Az anál egy izgalmas fűszer, szerencsére élvezi, időnként része az együttléteknek.

Ott a nyitottságra lenne igényem, ne mondjon kategorikusan nemet.


Ami izgató még amikor a nő is kezdeményez, meglep, fantáziadús, meglátja és kihasználja a lehetőségeket...


35F

2022. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
A lány fejjel lefelé fordítása. Izgat, ha ilyen testhelyzetben van.
2022. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Elég sok minden de fő azok a francia,orál,anál,enyhe bdsm,masszázs...
2022. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!