Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik komolyan azokat a fiúkat akikkel 2-3 találkozás után még nem szexeltek?

Figyelt kérdés

Ennyi idő alatt szerintem nem lehet megismerni a másikat. Tudom sokan úgy gondolkoznak hogy a szexben is passzolni kell ezért 2. találkozón szex és ha jó mehet az ismerlkedés, de ez nem jó szerintem.

Én várnék vele egy kicsit többet de eltűnnek a lányok egy másik fiúval.


2022. ápr. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem hozzád valóak azok a lányok.
2022. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer az a baj, ha túl hamar ágyba akartok velünk bújni, egyszer az a baj, ha nem... Nőként nem értek más nőket, komolyan.
2022. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 hogy értsd: nem ugyanaz a nő.
2022. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy nem fekszel le a második randin. Ezt senki se várja el. Valószínűleg nem tartanak elég érdekesnek, magabiztosnak, tutyi mutyi vagy
2022. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy eddig olyan csajokkal volt szerencséd ismerkedni, akik könnyen "adnák" magukat. (De ami könnyen jön, könnyen megy...)

Nagyon nagy különbségek vannak ismerkedés szempontjából, mert van aki már 1-5 randi után zsupsz az ágyba típusú, de van olyan is akinek meg még 1-2 évig tartó ismerkedés is kevésnek számít mielőtt készen állna arra... :,D

2022. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem általános. Nekem például anno nem volt bajom az ilyen fiúkkal anno
2022. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
de a szex is a megismeréás része és én pl nem akarok heteket elcsezsni azzal h csak várok a semmire. egy találkozás még oké h csak locsogjunk, de a másodikat már az ágyban akarom. aztán ha az is oké, akkor mehet tovább a dolog. ha meg nem, akkor úgyis kár a további energiáért, időért.
2022. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5

na azért ha 1-2 év kevés neki, akkor ott vmi zűr van agyban :)

2022. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
A megismerés része a szex is. Méghozzá igencsak fontos része, nem vagyok már tini, hogy heteket, hónapokat várjak. Ha adott a kölcsönös vonzalom, kívánjuk egymást, akkor én nem tudok, nem akarok várni. Nem törvényszerű ez a 2.találkozó, de ha több alkalom után egy kicsit se kerülünk egymáshoz közelebb, pl csók, érintések, akkor nekem az komolytalan.
2022. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!