Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a shemalek? Akik pasiból lettek nők mint például Bailey Jay

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 9. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2022. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Pasi vagyok, de szerintem nagyon nőiessé, széppé tudnak válni.
2022. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez még mindig egy férfi műmellekkel. Nincs olyan, hogy férfiból nő. Lehet kasztrálni is, akkor is férfi marad. Soha nem lesz méhe, soha nem lesz képes szülni, ami nővé teszi a nőt.
2022. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
3 - ilyen alapon akkor amelyik nő nem tud szülni az nem nő?
2022. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Biszex vagyok, nem fétises, akinek a gumiszobások jönnének be.
2022. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

#4


Hiába próbálod meg kiforgatni a szavaimat, egy kozmetikázott férfi soha nem lesz nő. Ott maradnak a műtéti hegek, az ádámcsutka, a férfias bőr és megjelenés, az arc és a koponya formája, a haj minősége, a hormonok, stb.


Én megértem azt, hogy valaki nem érzi jól magát férfiként és nő akar lenni. Senkit nem érdekel, csinálja, teljesen legálisan nevet változtathat, kiheréltetheti magát, elmehet 100 orvoshoz, ha van pénze. De igazi nő soha nem lesz belőle, azzá születni kell. Valaki férfinak születik, valaki nőnek. Pont.

2022. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A shemale addig "shemale", míg megvan a férfi nemiszerve.
2022. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Gyönyörűek 😊😍😍 Bailey Jay nagyon szép es van jópár szép még
2022. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aubrey Kate
2022. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!