Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás elkerülésére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás elkerülésére praktikák?

Figyelt kérdés

Meg kellene próbálnom abbahagyni, vagy minél kevesebbet csinálni. Régebben semmi gondom nem volt vele, de mostanra úgy érzem, nincs jó hatással a mentális egészségemre. Utána inkább kedvtelen vagyok és nincs semmihez kedvem, ha nem csinálom akkor pedig feszült vagyok és nagyon sokszor áll.

A héten csak hétfőn csináltam utoljára, előtte is kihagytam 3 napot. Este alig bírtam elaludni, egyfolytában állt, lüktetett, és akaratlanul is jöttek a fantáziálós képek, de szerencsére kibírtam és valahogy elaludtam. Éjjel viszont olyat álmodtam, hogy a péniszem mellett volt hüvelyem is és oda dugtam fel vissza magamnak, nem is értem. Éjjeli magömlésem nem volt még soha, ez is egy jó cél lenne hogy legalább egyszer átéljem milyen, de ehhez legalább 2-3 hétig le kellene állnom, nem tudom hogy ez lehetséges-e, előbb megtörténhet az, hogy egyszer csak feláll és elélvezek anélkül hogy hozzáérnék.


2022. ápr. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A eglsz csak az akaraterődőn múlik, szerintem foglald le magad, valami érdekes dologgal. Játsz számitógpépen, xbox, telefon az leköti a figyelmed.
2022. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, miért kínzod magad?! Az önkielégítés nemhogy nem káros, de segít levezetni a szexuális feszültséget, tehát jót tesz az egészségnek.

Az éjszakai magömlést meg ne sajnáld. Egyrészt max annyi történik, hogy szexiset álmodsz és reggel ragacsos mindened, másrészt nem garantált, hogy lesz. Nekem pl. még sosem volt, pedig volt, hogy hónapokig nem rántottam rá.

2022. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha eljutnék odáig, nekem biztos hogy lenne. Múltkor elmentem masszázsra, bár nem állt és nem izgultam fel szinte semennyire, de a végén észrevettem hogy jött valamennyi előváladékom. Ha nem verem ki egy ideig, jobb a közérzetem, viszont ha nem bírom ki, akkor nem az a kielégültség érzése van mint régebben, hanem ilyen depresszió, semminek sincs értelme, stb. Már tényleg ott tartok, ha nem csinálom, akkor rossz, ha igen, akkor még rosszabb.
2022. ápr. 9. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Kissé hasonló módon élem meg a dolgot. Próbálom én is minél kevesebbszer csinálni, mert ugyan testileg/fizikailag jól esik, de lelkileg egyáltalán nem dob fel.

Csak fizikai kielégülést érzek, de nem adja vissza az egész azt, mint amit egy szeretkezés. Ezért talán bennem a frusztráltság, üresség érzése egy recska után, és emiatt próbálom a lehető legritkábban csinálni, hogy ne érezzem ezt lelkileg. Persze a magányosság érzése akkor is ott van, ha nem önkielégítek, csak talán ritkábban.

Ugyanakkor bennem is ott van, hogy néha muszáj kicsapnom, amikor már úgy érzem, hogy nem bírom tovább, és nagyon tele vagyok.

Elfoglaltság, mint pl. munka, hobbi, sport stb. ideig-óráig segíthetnek, hogy ritkábban recsizz, a végső megoldást azonban mindkettőnk életében egy szeretetteljes párkapcsolat jelentheti.

2022. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!