Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha férfiként egyéjszakásokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként egyéjszakásokat, vagy esetleg szex kapcsolatot szeretnék igényes lányokkal/nőkkel, ahhoz miben kéne domborítanom?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Kinézetben a felső 10%-ba kell tartoznod. Esetleg ha havi 7-10 milliós nettó bevételed van, akkor az is elég lehet, hogy felső kategóriás nőket hazavigyél.
2022. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Magabiztosság, igényesség, udvariasság amik nagyon fontosak.
2022. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

“ ha havi 7-10 milliós nettó bevételed van “


Mire kell az, hogyha nem akarom eltartani?


Mondom, csak alkalmi dolgokat szeretnék… A pénz akkor is előny a felszínesebb lányoknál?


Én amúgy nem nézek ki annyira jól.

Arcra 10/6 vagyok, testre 7.5, ha jobban oda teszem magam huzamosabb ideig a konditeremben… És relatíve alacsony vagyok (173 cm).


Talán előny lehet, hogy önbizalmam mindezek ellenére bőven (még?) és szerintem bárkit le mernék szólítani… De még nem nagyon próbálkoztam az ilyen jellegű csajozással.

Mindig volt barátnőm 16 éves korom óta…

Összesen eddig 5.

Most 24 éves vagyok…


Eddig soha senkinél nem én kezdeményeztem amúgy, hanem Ők nálam, bár minimum egy tucat csajt visszautasítottam.

2022. ápr. 9. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

A Veblen-javaidat kéne villogtatnod.

Kicsit laposabb autócska, kicsit vastagabb pénztárcácska, márkás ruházat és óra.

Amikortól már megvan a "holdudvarhatás", már csak megfelelő szofisztikált beszédkészséggel kell rendelkezned, hogy elérd a célod. (Csak ennyi kell tenned. Sima ügy...) :,D

2022. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

“Veblen-javak” :D

Ez a Te találmányod?


De ha nem kapnak belőle, akkor miért vonzó a nőknek a pénz?


Kapcsolatnál nyílván azért vonzó nekik (már akinek), mert akarnak belőle…


Nekem nincs sok.

2022. ápr. 9. 23:23
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg 6-os vagy, az már átlagos lányokhoz elég. Pénz csak akkor kell, ha ronda vagy. Azt pedig 7-10 milliós havi bevétellel tudod kompenzálni.
2022. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ezek alap közgazdasági fogalmak:

[link]

[link]

2022. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6.

Átlagos lányok alatt mit értesz?


És miért pont havi 7-10 milliót emlegetsz? Kiszámoltad? :)


#7.

Ja értem… Thorstein Veblenről hallottam, de nem tudtam hogy van ilyen fogalom, illetve hogy mit jelent.

2022. ápr. 9. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:
2%

Azért kell min. 7-10 millió, mert egy felső kategóriás nőnek kb. 1-2 millió a havi bére. Namármost ha te 1-2 milliót keresel, akkor mi marad neked? Ha 4-5 milliót, akkor abból max. egy hülye dobna el 1-2-t nőre, nem beszélve róla, hogy egyből nem tudnál azon az életszínvonalon élni, mint előtte és így megint csak nem állna le veled egy felső kategóriás nő. Innen jön a 7-10 milliós minimum.


Innen az 5.0-s sor számít az átlagnak:

[link]


Ez pedig a felső kategória közelében van, Magyarországon 1-2 millióba kerül egy ilyen (puncs.hu-ról tudom):

[link]

2022. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Tegnap 23:42

Puncson ennyit kér egy ilyen nő?Durva...

Én havi 500 ezerért sem találok ott pasit, pedig sokan írtak.És extra szép arcom van.A testem meg majdnem ilyen, mint, amit linkeltél.Csak nekem van mellem, szerintem ennrk a csajnak nincs, azért is takargatja.😂

2022. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!