Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fejlődjek a szexben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fejlődjek a szexben, hogy elégítsem ki a nőket? Mi lehet jelenleg a probléma? Miért kevés az orgazmus, ha az izgalom megvan?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon sokat próbálkoztam…


Régen annak tudtam be a sikertelenségemet, hogy kevés önbizalmam volt és izgultam.


Mára már megtanultam úgy a szemébe nézni egy nőnek és úgy hozzáérni, mintha én lennék a világ legjobb pasija…


És ez nagyon hatásos az elején, már tényleg szinte bárkivel el tudok jutni a szexig, elég hamar.


(Pedig valójában nem vagyok annyira vonzó férfi, de a kisugárzásom már nagyon vonzó)


Mivel ez sem hozta meg a totális sikert és nem tudtam könnyedén orgazmust okozni, és/vagy nem érzékeltem azt hogy összességében nagyon élveznék a nők velem a szexet (pedig ez lenne a célom), elkezdtem a technikámon javítgatni.


Ez nehéz volt, mert ha sok nővel fekszik le az ember, akkor hamar rájön hogy a nők igényei sokkal eltérőbbek és változatosabbak mint a férfiaké… Kis túlzással arra hogy egy férfi élvezze a szexet, meg vannak a jól bevált módszerek, amelyekkel nem nagyon lehet mellélőni mert 90 százaléknak bejön (ezért például ha egy női prostituált jó, akkor 10/9 férfinak jó élményt okoz, míg aki “béna”, az 10/9 férfinak rossz élményt nyújt).

De a nők szexuális igénye sokkal jobban eltér egymástól…


Így hát ilyen nagyon fundamentális dolgokon fejlesztettem, mint például a ritmusérzéken, meg biológiai ismereteken (amit iskolában nem tanítottak), stb.


Persze közben nem úgy állok az egészhez mint egy robot…

Ezt azért megjegyzem.


Ez annyi sikert hozott, hogy már jó ideje nem tartott senki kifejezetten bénának (előtte volt ilyenre is példa).


De nekem ez nem elég!


Nyílván nem arra törekszem, hogy hüvelyi orgazmust érjek el, hiszen tisztában vagyok vele, hogy a nők többsége arra nem képes… De azért a G-pontot is szoktam izgatni, a csikló mellett.

A csikló van fókuszban, de muszáj az aktus elején valamennyire feltérképeznem, hogy az adott egyénnek mik a preferenciái…


Az a problémám, hogy bár már képes vagyok úgy érni egy jó nőhöz is (aki szintekkel van felettem), hogy annak elakadjon ettől a lélegzete és nagyon durván izgalomba jöjjön, de magát az orgazmust csak nagyon nehezen tudom elérni… Szerintem valamivel 50% alatti a “winrateem” ebből a szempontból (ha az orgazmus a win), de ha el is értem az orgazmust, akkor sem érzik azt a lányok/nők akikkel voltam, hogy ez volt életük egyik legjobb szexuális élménye.


Pedig tényleg, már 20 perc alatt fel tudok egy sima beszélgetés alatt is izgatni egy nőt annyira, hogy szexelni akarjon és az izgalma nagyon is valóságos.

Minden látható jel jelentkezik ilyenkor, ami egy nőnél jelentkezhet… És ebben abszolút objektív vagyok, nem túlzok.


És mégis ehhez képest, összességében a végén nem egy szuper élményként állnak hozzá, hanem “egynek elment, de felejthető”, vagy maximum egy “ez egész jó volt” élményként!


Mi lehet ennek az oka?!


Én elképesztően sok munkaórát fektettem ebbe az egészbe, a tapasztalat szerzésbe, hogy minél jobban tudjak azonosulni a lányokkal, nőkkel, hölgyekkel, hogy minél objektívebb lehessek az együttlétek alatt. Stb.


És az elejéhez képest -amikor meg kezdtem a szexuális életem-, nagyon messzire jutottam.


Régen alig jött össze szex, fel sem tudtam izgatni a nőket, stb.

És nem is nagyon hittem el, hogy fejlődhetek…


De azért mindig megfogalmazódott bennem egy gondolat, elképzelés hogy min kéne változtatni és próbálkoztam.


És így egyre több sikerem lett…


És elindult egy hógolyó a hegyoldalon, ami egyre nagyobb lett, de még nem értem el a lavina szintet… Pedig erre vágyom.


Viszont most ott tartok, hogy nincsenek ötleteim azzal kapcsolatban, hogy mit kéne tennem az élmény javítása érdekében.


Mégis mi lehet a gond?!


Én azt akarom, hogy felejthetetlen szexet tudjak nyújtani, jó értelemben!



2022. ápr. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Irgalmatlan hosszú volt amit írtál szóval nem olvastam végig és lehet már próbáltad, de kommunikálj közben velük, vagy kérd hogy mutasd meg mi az a mozdulat ami a legjobban esik, vagy kérdezd meg mi izagtja őket, miről fantáziál, ne egy technikát akarj megtanulni mert mindenki mást szeret. Legyél nagyon nyitott az adott partnerre és az ő igényeire, ne felj beszélni ezekről. Nekem ezek jutottak eszembe
2022. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, de nem vagy te nő? Magamból és a haverjaimból indulok ki és mi -férfiként- egyáltalán nem pörgünk ilyesfajta dolgokon. Ettől még lehetsz férfi, de nekem nagyon furcsa volt olvasni a kérdésedet...


Egyébként, ha kevésbé tudatosan állsz hozzá, és megpróbálod ösztönösen magad adni, tehát azt, ami tényleg benned van, akkor nem menne jobban/természetesebben?

Nekem az a konklúzióm, hogy nem tudok olyan lenni amilyen nem vagyok, így pedig olyan elvárásnak sem tudok megfelelni, ami nem illik a karakteremhez.

2022. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1.


Igazad lenne, ha kapcsolatról lenne szó, vagy hosszabb szexkapcsolatról…


De leginkább egyéjszakásokról, alkalmi szexekről van szó.


Sajnos a kommunikáció így nem olyan egyszerű.


A nők többsége nem tud olyan szinten megnyílni ennyi idő alatt, hogy elmondja hogy konkrétan mit szeretne… Leginkább mindenben megalkudnak és azt mondják, hogy az a jó amit éppen csinálok.


Ha harapófogóval próbálnám belőlük kiszedni, az meg kontraproduktív lenne, sajnos…


Persze kedves vagyok és figyelmes, de nagyrészt ezt nonverbális jelekkel kell kommunikálni.

Más esetben sokaknak taszító…


Azt pedig én is kifejtettem, hogy mindenki mást szeret.


De amúgy köszi a válaszod, a pont az ment! 👍

2022. ápr. 10. 14:53
 4/7 A kérdező kommentje:

#2.


Nem vagyok nő 😃


Bár elképesztő mértékekig imádom a nőket és nem csak szexuális értelemben… Én az alkalmikban is a szerelmet élem meg és próbálok arra törekedni, hogy a partnerem is mind testileg, mind lelkileg a valami jót kapjon.


Sokkal jobban tudok azonosulni a nőkkel, szóval nem lep meg, hogyha esetleg az írásom is nőies kicsit…


“Egyébként, ha kevésbé tudatosan állsz hozzá, és megpróbálod ösztönösen magad adni, tehát azt, ami tényleg benned van, akkor nem menne jobban/természetesebben?”


Hát az a helyzet, hogy ez egy bonyolult kérdés és meg lenne rá a válaszom, de csak egy regényben tudnám közérthetően kifejteni…


Nekem vannak “karaktereim”, melyekre nem úgy kell gondolni mintha egy színész karakterei lennének, nem arról van szó hogy olykor tudatosan X karaktert hozom, máskor meg tudatosan Y karaktert…


Mindegyik autentikus és organikusan lett “felépítve”…


Szerintem mindenki érzékeli, hogy mondjuk sok tekintetben más személyiséget hoz különböző közösségekben. Kicsit más emberek vagyunk a munkahelyünkön és mások a családunkban… Ma itt is valami ilyesmire kell gondolni.


Már rá tudok érezni, hogy kivel hogyan “kell” viselkednem ahhoz hogy meg legyen a kémia.


Valamilyen szinten mindig magamat adom, viszont én nekem tényleg elég komolyan meg kellett változnom (főleg belülről), ahhoz hogy sikeres lehessek a nőknél… De ez nem csak egy maszk és nem csak ámítom magamat azzal, hogy ez a változás bekövetkezett, hanem nagyon keményen dolgoztam ezen, ami meghozta a gyümölcsét.

2022. ápr. 10. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez hátborzongató.
2022. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Talán két dolog jutott eszembe. A legtöbb nő nyalásnál a csiklónál a körkörös mozdulatokat részesíti előnyben leginkább. Illetve nekünk is van a csikló alsó részén az az érzékeny rész, mint a férfiaknak a péniszén a fitymaféknél.

A másik, úgy lehet hatalmas orgazmust okozni, ha orgazmus közeli állapotba juttatod a nőt, majd másfelé kalandozol. Ezt többször megismétled és a végén könyörögni fog, hogy juttasd már a csúcsra és hatalmas élvezés lesz a vége.

2022. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én értékelem a hosszú írást és a kérdéseket is, hogy javulj.

Miért teszel, tettél ennyi energiát csak alkalmi kapcsolatokba? Azt jobban érteném, ha életedben egy nőt akarnál boldoggá tenni egy minőségi kapcsolatban, és ezért küzdenél ennyit. Miért a másik utat választottad?

2022. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!