Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sok nő szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nő szereti ha alárendeltek lesznek az ágyban, erőszakoskodnak velük, de akkor miert ijednek meg ha valaki tényleg erőszakoskodik?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom illetve hallom is hogy a nők nagyon szeretik az alárendeltséget, ha úgymond erőszakos vele a csávó az ágyban. De ha úgy igazán erőszakos és domináns lesz, az már nem tetszik nekik. Érti ezt valaki?

2022. ápr. 10. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ne akard megérteni a nőket. Ők se értik magukat...
2022. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
??? Gondolom megbeszelnek egy hatart, amit nem lephet at a pasi. Nagy logika kell hozza.
2022. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ágyban az egész csak játék. Nyilván egyetlen épelméjű nő sem vágyik valódi megerőszakolásra, a durvulós játékoknál azon van a hangsúly, hogy végig biztonságban érzem magam, megbízom a partneremben, mert tudom, csak olyat csinál, amiről tudja, hogy szeretem. S az nem az ész nélküli durvulás, bàntalmazás.

Ezzel az erővel te az egész BDSM-et nem érted. Ott sem az öncélú durvaság a lényeg, hanem a sub határai is.

2022. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párom csinálja akkor teljesen más mintha megerőszakolna valaki az utcán. Te normális vagy egyébként?
2022. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg nem érzed a különbséget? Ha a párom szorítja meg szex közben a nyakam, vagy huzza közben a hajam, lefog tudom hogy tudja a határt és nem azért csinálja hogy nekem rossz legyen, pusztán domináns. Ha valami idegen csinálná ezt az utcán vagy bárhol az nemi erőszak....
2022. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"De ha úgy igazán erőszakos és domináns lesz, az már nem tetszik nekik. Érti ezt valaki?"


Ez mit jelent? Jó lenne tisztázni a domináns fogalmát. Tengert lehetne önteni a sok műdomocskából. A domináns nem egyenlő a kínzó/bántalmazó magatartással. Jó lenne érezni a különbséget a 2között. Minden nőnek máshol van a határ. De ha te ezt a határt nem ismered, akkor mire fel akarsz dominálni, mikor arra épül az egész?

2022. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Na ez is valami beképzelt, öntelt, empátiahiányos fickó. A domináns nem azt jelenti hogy véresre d*god a nőd torkát, szétrepeszted a végbélnyílását, lilára szorítod a nyakát, kitéped a haját etc lehetne még sorolni. Mert gondolom te azt hiszed egy nőnek el kéne viseljen minden fájdalmat, hogy kiéld a képzelt fölényedet. A domináns nem ezt jelenti. Ez inkább aberrált és beteg aki hasonlókra gerjed.
2022. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Te csak addig a pontig lehetsz domináns amíg az alárendelt engedélyezi. Ilyen egyszerű. Szimbiózisban van a 2 fél. A korlátokat ő fogja felállítani, te pedig kivitelezel a kereteken belül

Mi olyan bonyolult ezen? Minden más nemi erőszaknak számít, hiszen a másik akarata ellenére történik.

2022. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
35%
Én pedig szeretem ha eroszakosan szétdugnak 19.L
2022. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát valamit biztos félreértettél ha eddig ezt tapasztaltad.
2022. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!