Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a nők önbizalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nők önbizalma szempontjából a rendszeres szex?

Figyelt kérdés
Az én önbizalmam nagy mértékben függ a szexuális életemtől. Hosszabb szexmentes időszakban nagyon csúnyának látom magam. A szex fizikai hiánya helyett a negatív önértékelés visel meg ilyenkor legjobban. Ez vajon normális? Más nők is így vannak vele? Vagy nem kellene, hogy ettől függjön az önbecsülésem?

2022. ápr. 10. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hát mivep egyes pasik kb bárkit megdugnának (akár helyes pasik is) ezért nekem az hogy le vagyok fektetve, nem növeli az önbizalmam. Ha vkinek fontos vagyok, az igen
2022. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Semennyire.
2022. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szex megléte nem okoz önbizalomnövekedést, viszont ha kerül menekul velem a szextől az már önbizalomcsökkenést okoz, amíg nem tudom.miért is keruli velem a szexet..

Ha meg van az ok pl impotens, drogozik ivott és nem megy neki, vagy csal stb, az megint nem okoz önbizalomcsökkenést.

2022. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a valaki jól (minőségileg) megdönget, az nagyon lélekemelő tud lenni! A szex, a kielégültség szépít: a ráncok kisimulnak, a feszültség oldódik, a test örül az életnek!

Nekem van egy barátság extrás tartalékom, úgyhogy ha épp nincs senki, akkor csak egy telefon és maximálisan kielégít. Ezt javaslom mindenkinek.

2022. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagyon függ töle.

Borzasztó partnereim voltak, egy ideje nwm is szexelek, 30eves vagyok, nőnek sem érzem nagam

2022. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!