Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mikortól számít túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mikortól számít túl vékonynak nektek egy pénisz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
5cm átmérő alatt
2022. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, hogy beledumálok, mert férfi vagyok, de engem dobott már sajnos lány egyből, mikor meglátta, hogy csak 11 cm hosszú és 3 cm "vastag". Úgyhogy a 3 cm már lepkefing kategória a nőknek...
2022. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

#2


És a fiúknak bejössz?

2022. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Cenire nem tudom, csak marokra.
2022. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem 3.8 cm az átmérő, ha jól

Mértem…

És 15.8 cm hosszú (ezt biztosan jól mértem).


Akkor ez túl vékony?

2022. ápr. 11. 15:06
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Valakinek vékony valakinek tökéletes, minden azon múlik milyen a nő mérete
2022. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#5


Átlagos, hossza meg átlag feletti.

2022. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6. Köszi!


Igazából régebben sosem izgultam ezen, de még egyszer sem volt részem kifejezetten jó szexben és félek hogy ez lehet az oka…


Eddig akikkel voltam lányokkal, nőkkel nem érezték, hogy rendesen kitölti Őket a péniszem, illetve őszintén szólva én sem éreztem túl sok mindent, nem volt kifejezetten szorító érzés amikor betettem a punciba.


Az első lányról azt gondoltam, hogy esetleg egy kicsit tág, vagy ilyesmi…

Még a másodiknál is ezzel nyugtattam magam, de amikor a harmadikkal is ez volt, akkor már el kezdtem félni…

2022. ápr. 11. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább egy átlagos, de teljesen jó hossz, és egy valakivel átlag alatti ez a méret. Persze gyakorin a 12/3 az etalon, de ezzel mindenki magának hazudik. Neked kell rájönni, hogy ha nem jó a szex, annak mi lehet az oka. Amit leírtál, azalapján akár a vastagság is lehet. A szexben passzolni kell, ez nem mindig egyszerű, de közel sem lehetetlen.
2022. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

4cm átmérőtől már vastagnak számít.

Én jól elvagyok a több mint 5cm-el.

2022. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!