Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak hogyan tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogyan tudják élvezni a nemi erőszakot?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elélvezni így?

2022. ápr. 11. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

10

Ezzel csak saját magadat vered át.

2022. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
11. Na most ezt fejtsd ki légy szíves, mert nem értem. Mivel verem át magam?
2022. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Jóérzésű ember nem élvezi. Maximum ha ez a megbeszélt szerep otthon a hálóban.
2022. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pl férfiként rásegítés kell általában, hogy jó merevedésem legyen (tudom, hogy velem van a baj, de akkor is). AZ, hogy egy nőt lefogok, és látom rajta, hogy halálra van ijedve, és fél, attól nekem max lelankad, nem feláll. Szóval emiatt vagyok meggyőződve arról, hogy az olyan férfi, aki ilyet csinál, annak beteg hajlamai kell legyenek, ha erre van merevedése, olyan szinten, hogy egy ijedt nő hüvelyébe is betudjon hatolni. Én pl képtelen lennék rá.
2022. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert vannak, akiket pont az izgat fel, ha a másik fél, kiszolgáltatott, alárendelt, illetve a saját fizikai erőfölénye és az, hogy ha fájdalmat okozhat. Ez lehet hatalmi kérdés is, de vannak olyanok, akiknek "normál" aktustól nem áll fel, ha a másik élvezi stb. hanem kifejezetten csak attól, ha a másiknak rossz.
2022. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
A férfiak disznók, azért élvezik.
2022. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!