Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék érdeklődni, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék érdeklődni, hogy ha a kukim erektált állapotban van, akkor picit szűkös a figymám (nehezebb hátrahúzni a bőrt), mit tegyek, hogy meg nyúljon, könnyebb legyen húzogatni?

Figyelt kérdés
Lehet így még jó a szex?

2022. ápr. 11. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Fitymaszűkületed van. Írány a doki! Kis, rutinműtét. Mondjuk anyádék észrevehették volna…
2022. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt. Aztán a rendszeres masztitól kinyúlt. De, hogyha neked ilyen marad, akkor irány a doki!
2022. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Urológus szakorvos tudja pontosan megmondani, hogy kell-e kisebb sebészi beavatkozás. A leírtak alapján, valószínűleg igen. De nem érdemes szegyenlősködni, mert szex közben gázabb lehet a baj ha nincs rendben a fitymád a péniszeden.
2022. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Irány a doki. Nem fogsz tudni szexelni rendesen.
2022. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ennyire azért szerintem nem vészes a helyzet, hogy dokihoz kelljen fordulni.

Mert mint mondtam csak erektált állapotban nehézkes és akkor se annyira, hogy ne tudnék elélvezni.

Amúgy 20 éves vagyok.

2022. ápr. 12. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 11 éves koromban volt ilyen gondom, de ugye az még fejlődő szervezet volt. Ha nem nyúlik ki, akkor tényleg gondod lehet belőle.
2022. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!