Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal (29l) gondolkodunk +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal (29l) gondolkodunk + egy lány részvétel egy édeshármasban ha találunk. Ő bi és nagyon kipróbálná. Akinek volt benne része, milyen tapasztalatokat szerzett? Féltékenység egyebek nem lesznek, ezt tisztáztuk a párommal.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam már ilyenre, de mi korban nem passzolunk és csak olyannal lenne jó akikben bízok.
2022. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nállam nem volt féltékenység, nagyon jó állapot. És nállunk teljesen spontán jött
2022. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött.

29N

2022. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

nagyon nagyon nagyon nehéz nőt találni egyedül. Tapasztalatom, hogy ha ti nem vagytok valami ténylegesen különleges pár, olyan, akinek a profilját megnézve már eldobod az agyad, enélkül csak ismerősöket tudsz összehozni. (de a legtöbben nem akarnak ismerőst)

Ami még bevállhat, hogy swinger bulikban szedtek össze valakit, de ott is nagyon kevés a szingli nő, azok között sem fogsz mindig tökéletest találni és persze mindenkinek szimpatikusnak kell lennie egymásnak, ha pedig van egy "konkurens" pár, akik egy kategóriával jobbak, akkor így jártatok.


Sokkal könnyebb egy másik párral összegabalyodni. Nem kell párcserézni, azt is ki lehet jelenteni, hogy csak a lányok játszanak, esetleg orál vagy hasonló belefér egymás között, de lehet csak egymás mellett is szexelni, vagy csak simogatni, fogdosni. Sokkal egyszerűbb és legalább a lány ki tudja próbálni a biszex dolgot, még akkor is ha a pasi csak nézelődhet.

2022. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
köszi a lepontozást, de 10 év tapasztalatát írtam le, bár tudom, hogy sok embernek nem tetszik, hogy nem olyan egyszerű mindent összehozni
2022. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én zöldet adtam.
2022. ápr. 12. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: nem vonja senki kétségbe, hogy ez a te tapasztalatod. Attól még nem biztos, hogy mindenki így van ezzel.

Nekem pl sosem volt gond lányt találni harmadiknak. Elhiszem, hogy neked nehéz, és biztos van ilyen is. Meg az ellenkezője is. Pont ezért nem kellene általánosítani, ahogy te tetted. Az a te véleményed, respect. Másoknak meg más a tapasztalata, véleménye, ennyi.

2022. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

7: gyakorin, ahol 90% alapvető kapcsolatot nem tud összehozni? De már megtanultam, hogy azokat pontozzák fel, aki azt írja, amit az ember hallani akar.


Ha pedig ilyen nagy spíler vagy, akkor írd le a teendőket, hogy mindenki tanuljon tőled!

2022. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: bocs, de nem értem miért vagy ilyen agresszív velem. Ne rajtam vezesd le ha frusztrált vagy valamiért.

Én pont azt írtam, elhiszem, hogy neked ez a tapasztalatod, én nem személyeskedtem veled, nem voltam lekezelő, csak azt írtam, kérlek ne általánosítsd. Meg hogy nekem sosem okozott gondot. Igaz, én nő vagyok, lehet a pasiknak ez nehezebb, de erről sem én tehetek.

(3-as és 7-es voltam)

2022. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!