Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek a Zsebibabának (Zs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a Zsebibabának (Zs Andrea) mi a franc baja van?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom még mindig nem felnőtt korú, de már meg van csináltatva a melle, fel van töltve a szája, és élőben közvetíti ahogy dugják. Elvileg nincs normális családja se. Úgy tudom, hogy a nagyanyja a gyámja tulajdonképpen. Gondolom agyilag sincs nagyon topon a lány, de hogy ennyire ordas nagy szutyok legyen valaki ez egészen elképesztő. Már most kiélt feje van, és nagyon elcsúnyítja a sok plasztikai beavatkozás. Ne legyen így, de szerintem neki csúnya vége lesz, és nem valószínű, hogy hosszú életű lesz. Nem túlzás, ha azt mondom, hogy ő a női nem szégyene, megcsúfolója, kudarca.

2022. ápr. 13. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt, fingom nincs ki az. De ha jól emlékszem már 4-5 éve is fent volt napiszaron, szóval már biztos van 18. Ebbe meg semmi meglepő nincs, rosszlányok is tele van 18-20 éves kurvákkal. A magyar lányok könnyen kaphatóak erre.
2022. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Túl sok magyar lányt nem látok rosszlányokon. Inkább félvérek, vagy romák vannak döntő többségben. Nem vagyok rasszista félreértés ne essék. Inkább csak olyan magyar lányokból lesz prosti, akiknek nincs normális családi háttere. Ahol van legalább 1 normális szülő, ott gondoskodnak arról, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe a lány. Nekem, ha lesz majd egyszer lányom, én a végletekig küzdenék érte, hogy ne legyen prosti. Inkább támogatnám pénzzel még felnőtt korában is. Nagyon veszélyes vizek ezek.
2022. ápr. 13. 09:00
 3/13 kisördög1 ***** válasza:
95%

Fingom nincs ki az, ahogy azt se nagyon értem ez neked miért fáj, miért foglalkozol vele? Ez legyen az ő baja..

Vagy ez itt a reklám helye??

2022. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Viszket nagyon a nunija, ez van. Oké, hogy kiskorú, de a lányok 13-14 évesen már olyan érettek testileg, hogy nem bírnak magukkal, és a fiúknak sem kell több...
2022. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele nagyon, csak megbotránkoztat ennyi az egész. Nagyon nagy szégyen amit csinál. Nem kell, hogy apáca legyen, de ez már a másik véglet.
2022. ápr. 13. 09:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendes csaladi hatter nelkul nagyon sokan jutnak ide,gondolom vannak gondjai fejben is. Nem tudom ezert elitelni, inkabb utmutatas meg segitseg kellett volna neki.
2022. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, és még azzal sincs gond, ha már 14 évesen elkezdi, csak ne csináljon magából hülyét nyilvánosan, mert cink. Persze ő ezt nem érzi, azt hiszi menő, de szégyent hoz a női nemre, ezért nézik le a nőket sok esetben, az ilyenek miatt.
2022. ápr. 13. 09:07
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad hogy miért ilyen a lelki világa. Min kell csodálkozni? Kb ha van aki igazán jó barátja, sikerülhet úgy 30 éves korára egy épp nőnek lennie. Akkor majd bánni fogja az élete előző szakaszát, de érti hogy nem az ő hibája, majd. Az összes ilyen rossz életűnek hasonló élete van, ezért olyan amilyen.
2022. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van valami video rola? En csak regebbrol emlekszek ra, hogy instan volt azthiszem.
2022. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

8

Nem nem "épp", hanem ép, az "épp" az időhatározó szó.

2022. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!