Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitottak már rátok magömlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottak már rátok magömlés kellős közepette?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2022. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2022. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja...és úgy megijedtem, hogy végül mind az ötven kiló búza kiömlött a zsákból ....🤣
2022. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen
2022. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majdnem összejött, hogy abban a pillanatban lőttem, mikor a haverom rámnyitott. Egy rántás kellett volna pluszba, alig bírtam így is visszatartani, hogy ne süljek már el.
2022. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 10 éve történt nyaraláskor, akkor még kamasz voltam. Volt egy lány, aki a fürdőruhára rávett egy hálóruhát (vagy nem tudom hogy hívják), és nagyon izgató volt, annak ellenére is, hogy kissé bunkó volt velem. Ez még izgatóbbá tette számomra. Ebéd után szabadfoglalkozás volt, én meg felmentem a szobámba olvasni. Aztán rámjött a "gondolat". Neki kezdtem… nem részletezem. Egy retro faházban voltunk, én a felső szinten, és az egész mindig recsegett, ezért nem vettem észre, ahogy ez a lány felmászott a lépcsőn és felnyitott a szobámba és akkor durrrrrr. Az egész hálóruhája "olyan" lett. Az egészben az volt a legkínosabb, hogy akkor már 2-3 hete szakítottam a barátnőmmel és nem voltam utána senkivel és elég sok volt az "anyag", ami kijött. Még az arcára is ment. Csak akkor vettem észre, hogy ott áll lefagyva, amikor kinyitottam a szemem.


Ne gondoljátok, hogy kamu, és nem volt utána semmi, nem mozdult rám. Hallgattunk a dologról, de utána mindig furcsán nézett.

2022. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!