Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Hány centit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hány centit tudtok letolni a torkotokon?

Figyelt kérdés

Semmi baj azzal, hogyha valaki nem szereti a mélytorkot, vagy akár kifejezetten taszítja!

Ugyanúgy egy csodálatos nő attól még, és soha nem erőltetnék senkinél semmi olyat amit nem akar…


Engem most ennél a kérdésnél nem az érdekelne, hogy szeretitek e a dolgot, mi róla a véleményetek, stb.


Hanem hogy a képességeitek meddig terjednek ebben.

Vagyok hány centit tudtok/tudnátok (ha akarnátok) leengedni a torkotokon…


A válaszokat előre is köszönöm és remélem sikerül olyan szinten tisztázni a kérdés lényegét, hogy ne legyen off válasz!



2022. ápr. 13. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Párom pénisze 17 cm, egy kis öklendezéssel lemegy, szerintem sokkal nagyobbat már nem tudnék leengedni.
2022. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Tegnap előtt a gyomortükrözésnél sikerült szerintem 30-40 cm-t is ... mondjuk vegigöklendeztem az egészet, de mégis volt benne valami izgató 🤣
2022. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 cm körül
2022. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
0
2022. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem mélytorkozok.
2022. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Az összeset.
2022. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
#6 Veled értek egyet. Ugyanis a garatbejáratnál a kellemetlen. Ha ott lecsúszik a pénisz, mindegy, hogy mekkora.
2022. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mértem le soha egy pasi farkát se, és olyan is ritka volt hogy valamiért mondták volna hogy mekkora.

Volt már dolgom többféle mérettel, az első két pasimat leszámítva eddig mindenkiét sikerült tövig. (Az első kettőnél még nem voltam gyakorlott.) Nem mondom hogy minden "mellékhatás" nélkül, de sikerül.

2022. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!