Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti szakítotok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti szakítotok ha kiderül hogy a nő nem hajlandó teljesíteni a vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy nem hajlandó orálra, análra, vagy csak kapni akar orált vagy kapni se akar csak vagina…..

Szóval az ilyeneke ti elviselitek vagy szakítotok? Ha igen megmondjátok hogy ezért?



2022. ápr. 13. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szakitok senkivel
2022. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orál fontos része a szexnek adni is és kapni is, én szakítanék. Az anál nem izgat úgyhogy az mindegy
2022. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal inkább kideríteném már az ismerkedéskor, így sosem kerülne kapcsolatra se sor. Szar olyan kapcsolatban lenni, ahol az egyik félnek nem kielégítő a szexuális együttlét.


Nekem kifejezetten kiábrándító, ha valaki szexuálisan prűd/zárkózott/konzervatív. Ez van.


Szóval el nem hagynék miatta senkit, de hatalmas negatívum ismerkedéskor.

2022. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az anál nem érdekel, de akivel nincs meg a szexuális összhang azzal értelemszerűen nem lesz jó a kapcsolat - akkor meg minek belevágni? Túl rövid az élet a félmegoldások elfogadására. Értelmetlen úgy belefogni valamibe, hogy közben az ember másra vágyik.
2022. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

>> Szóval az ilyeneke ti elviselitek vagy szakítotok? Ha igen megmondjátok hogy ezért?


Nálunk ez úgy működik, hogy megbeszéljük a vágyainkat, és igazi szerelemben nincsenek határok. De az előfordult, hogy valamiben nem teljesen ugyanazt akartuk. De akkor is megtaláltuk az egyensúlyt. Illetve nekem a barátnőm és én is olyanok vagyunk, hogy szívesen engedünk a másiknak, vagy mindig örülünk ha új dolgokat tudunk felfedezni. De ismeretlen területnél nálunk fő a kommunikáció, és a félelmek tisztázása.

F

2022. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem divat a beszélgetés, engem is ítélték meg negatívan mert nem egyből a farkamrol küldtem képet. Ezt most csak azért írom mert szeretném hinni hogy mire két ember viszonya eljut oda higy kapcsolatnak hívják, addigra azért ezek a fő irányok, ki milyen libidóval, fantáziával bír kiderulnek.
2022. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Ja, de ha beszélgetni akarsz, fennáll a valószínűsége, hogy megkedveled az illetőt annyira, hogy ne akard elküldeni kizárólag azért, mert néhány vágyban nem egyeztek, szóval ebben az esetben is valid a kérdés, csak akkor úgy kell feltenni, hogy jártatok-e már így, és ha igen, szakítottatok-e.

2022. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!