Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavarna, ha a párotoknak lábfétise lenne?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Az itt válaszoló lányok inkább bevállalják a seggből szájba figurát mint hogy a lábukat csókolgasd, mert a lábfétis visszataszítóbb.

A való élet kicsit más.

2022. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Jó kis savanyú, ecetszagú, áporodott, izzadságtól gyöngyöző, formás, szép női talpak, lábujjak. 💕❤️
2022. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Engem az zavar hogy nem találom a távirányítót
2022. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem zavarna. Bár lábszagom nem szokott lenni, a combfixet/cicaruhát viszont nagyon szeretem, sőt imádnám, ha ráélvezne a párom.
2022. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem lábfétises a párom, elég jól megvagyunk :D
2022. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

#1

Igen, és tényleg :D 1 éve annyira tombolt itt ez az anti-láb hörgés, hogy megkérdeztem hogy pár példa közül mi a visszataszító, és ebben volt olyan is hogy kb szeretkezés, előjáték közben kap puszit a láb részén is. De mind kinullázta az összeset hogy nem, bármi visszataszító, minden ami lábbal kapcsolatos.


Welcome to gyakorikerdesek

2022. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem zavarna, szerintem a fétisek jó dolgok egy extra élvezetet tudsz megélni általuk. Az meg különösen jó, ha konkrétan te vagyis valamelyik testrészed őríti meg a párod:)
2022. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogyan élné ezt meg.
2022. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Engem egyáltalán nem. Mert biznék abban ha eddig elhallgatta akkor ezután sem fogja elöhozni. (Ha meg nem hallgatta el akkor tévedésböl sem lehetne a párom!!!)
2022. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon zavarna,főleg az az ecetes lábszagú fétises.
2022. ápr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!