Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek kicsinek gondolhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsinek gondolhatta, vagy csak nem akart megbántani a prosti?

Figyelt kérdés

Valahogy szóba kérült ez a téma, én meg megkérdeztem tőle, hogy volt-e olyan eset, hogy azért elküldött egy vendéget mert nagy volt neki. És azt mondta, hogy igen, volt. Erre mondom neki, hogy "engem még sosem küldtek el, nekem kicsi van." Erre elkezd nevetni. Mondom "miért, nem az?"

Erre azt mondja: "se nem kicsi, se nem nagy, hanem közepes."

Egyébként 14 cm.

Szerintetek kicsinek gondolhatta, vagy csak nem akart megbántani a prosti?


2022. ápr. 14. 12:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az okés hogy papíron átlagos a méreted viszont amekkorákkal neki már dolga volt azokhoz képest röhejesen kicsi.
2022. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!