Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen szinonímákat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szinonímákat tudtok egy nagy, illetve egy kicsi péniszre?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
növekvő sorrendben: kuki, fütyi, pénisz, farok, fasz, hű bazdmeg
2022. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Túl kicsi: ajjaj remélem legalább nyalni tud. Túl nagy: szó nem lehet róla, dugni akarok, nem az ügyeletre menni szex után.
2022. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az 1. tökéletesen leírta :DDD
2022. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Centiméterekkel ki tudjátok egészíteni ezt az osztályozást??:D
2022. ápr. 14. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, kis pénisz, és nagy pénisz. Nem a méret szerint csoportosítom a szinonímákat. A fütyi pl kisgyerekekhez illő szó, nem kicsi péniszhez.
2022. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

"Rövid Marlboro".

A nejem, meg a barátnője hívták így (a háta mögött) egy közös ismerősüket, de én is tudtam, kiről van szó.

2022. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam így megkülönböztetni, simán faroknak mondom általában. Bár mondjuk a kuki szót sokkal inkább használnám egy pici péniszre, míg egy nagyra aligha.
2022. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Exem a mérete miatt hívta az enyémet fütyinek. :D
2022. ápr. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!