Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondta, hogy amikor maszturbál akkor rám szokott gondolni, akkor vajon azt szeretné hogy megdugjam?

Figyelt kérdés

Ezért tudathatta velem?


Vagy elképzelhető, hogy ennek ellenére dugni nem szeretne?



2022. ápr. 14. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem dugod meg, én duglak meg☝️!
2022. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzál nála! Szerintem jó esélyed van!
2022. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Sherlock
2022. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


És szerintetek ha mondjuk most 100% (ugyan csak feltételezés), hogy szívesen lefeküdne velem én pedig ma ráírok ennyit hogy “Hali, nincs kedved talizni? Megdugnálak!”, akkor ez mennyivel csökkentené az esélyeimet?


Az a baj, hogy annyira nem ismerem a csajt.


Szoktuk egymást látni majdnem mindennap, de általában csak pár szót váltunk és körülbelül 2* volt olyan, hogy hosszabban beszéltünk.


Nekem meg nincs kedvem sok energiát belefeccölni…


Ha nem nullázom le ezzel teljesen az esélyeimet, akkor szerintem én megkockáztatom, hogy csak ennyit írok neki.

2022. ápr. 14. 16:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban.
2022. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A megdugnálakot ne írd bele! Csak találkozzatok, aztán majd alakul.
2022. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 StevenUp ***** válasza:
100%
Frusztrálóan ostoba vagy. Vagy egy mestertroll és akkor leborulok előtted
2022. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Ez az egész történet úgy életszerű, ahogy van. Velem is megesett már vagy 100-szor rondaként kis kukival. Nők rámgerjednek. Ilyen ez a rockstar élet :).
2022. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Ne ird, hogy megduglak!


Talizzatok, ha igaz, akkor úgy is felvisz magához :)

2022. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem írom neki hogy megdugnám… Pedig már majdnem elküldtem szószerint így, ahogy fent írtam. :D


Azért gondoltam, hogy ezt a szót használom, mert nem akarom hogy azt higgye hogy komoly az érdeklődésem is nem csak szexet akarok…

Illetve Ő maga is elég nyíltan vállalta fel, hogy rám szokott gondolni amikor maszturbál.

2022. ápr. 14. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!