Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Izgultatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Izgultatok már fel valaha arra, hogy egy férfi okos? Ilyesmi lehetséges hogy szexuális izgalomba hozzon egy nőt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudsz ilyen baromságot kitalálni?
2022. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Biztos van ilyen... Ha az okos pasi szexi. :D
2022. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Ekkora hülyeséget sem mindig hallani.

Ha intelligens, tetszik nekünk, de nem izgulunk fel tőle.


Szóval nem, nem lehetséges

2022. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Papíron létezik ilyen, szapioszexualitásnak hívják őket, de erősen kétlem, hogy ennek amúgy lenne bármi valóságalapja, azok a nők is külső és farok méret alapján gerjednek be mint mindenki más.


[link]

2022. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon bukok az intelligenciára, szóval nálam lehetséges.
2022. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
#4-hez még kiegészíteném, hogy szerintem ronda nők ideologizálhatják meg maguknak és másnak miért kénytelenek ronda faszikkal leállni. Valóságban ők is jóképűekre és nagy farkúakra ugranának, ha megtehetnék.
2022. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lehetséges, én bukok az ilyen pasikra.
2022. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon hasznos tulajdonság, elég sokat hozzá tud tenni a pasi "értékéhez" de a nők többségének önmagában az IQ még kevés. A szapioszexualitás egy külön kategória, nem a nők többségére jellemző.
2022. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy felizgultam, de életem egyik nagyon kellemes élménye volt, amikor a két nem különsebben szép matematikus kollegám (akiknek külön-külön is pusztító a humora, de együtt valami fergetegesek voltak) ott nyomták a szöveget az irodában. Igen, nagyon nagyon bírom, ha valaki okos (és jó a humora).
2022. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nem taszít a pasi (de nem is az esetem), és természettudományokban nagyon otthon van, akkor idővel be szokott nálam kattanni a vonzalom. Egyetemi tanároknál is, munkatársaknál is. Persze, nem mindenkinél, mert kell még valami kis viselkedésbeli plusz hozzá, ami önmagában nem számítana, de így ezzel együtt már megteszi a hatását.
2022. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!