Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok fiú van aki évekig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú van aki évekig nem talál barátnőt és évekig nincs lehetősége szexelni?

Figyelt kérdés

Én nagyon gáznak számítok a lányok szemében?

20 évesen vesztettem el, 21 éves koromig kb 10 x szexeltem, most 25 vagyok és 4 éve semmi:(

Ez nagyon gáz egy lány szemébe, mert ugye ők általában pár hónapnál tovább nincsenek barát nélkül?


2022. ápr. 14. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gáz, a szex nem verseny.De nyilván eltérő vélemenyeket fogsz olvasni itt eltérő értékrenddel.

Mit gondolsz miert nem talalsz barátnőt? Nem ismerkedsz

2022. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több, igen. Ez egy társadalmi probléma, hogy a nem túl vonzó és nem túl sikeres férfiak egyedül maradnak. Régen is valamilyen szinten ez volt a helyzet, de manapság egyre nagyobb arányban.

Több oka is van, de legfőképpen talán az internetes társkeresőknek köszönhető, ami a nők hipergám ösztönét felerősítette. Mivel az összes nő néhány kattintásra van, hogy férfiak százai bombázzák levelektől soha nem fogják átérezni milyen lehet egy férfinak egyedül lenni, lehetőségek híján.

Még ha rajtad kívül eső hibák miatt se találsz párt, akkor is téged hibáztatnak. A társadalom szerint a férfi egyetlen értéke a teljesítménye, ezért ha ez gyenge akkor az a férfi értéktelen, lúzer. Nem érdemli meg sem a boldogságot, sem a szexet.

Ez a rossz hír.

A jó hír, hogy a teljesítmény akaraterővel növelhető. Akár sportban, akár karrierben, akár másban. Néha nem maga a görcsös párkeresés hoz eredményt, hanem az ha a fejlődésre koncentrálsz. Ez persze hosszan tartó magánnyal is járhat.

És akkor se fog csak úgy jönni magától a nagy ő, ahogy egyesek gondolják.

2022. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2 éve nem.voltam nővel. Bár nehezen, de egyenlőre bírom.


Még alkalmiban is benne lennék, de sajnos kb semmi esélyem rá, prdig nem.lennék hálátlan. De ez van..

2022. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok hasonló embert ismerek, szépeket, rondákat egyaránt. Nehéz ismerkedni, különösen, ha más is foglalkoztat az életben. Szánj rá pár hónapot, hogy szerezz egy rendes barátnőt. Legvalószóáínűbb, hogy környezetváltásra lenne szükséged, azért nem jön össze.
2022. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Bro' ha egyszer már megtaláltad a "titkát" a dolognak akkor miért nem alkalmazod újra picsogás helyet??? Ha akkor ment, menni fog újra csak ne szállj el magadtól.
2022. ápr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt szokták mondani, hogy férfiak 10-20 százaléka dugja a nők 80-90 százalékát, ezért a többségnek egyáltalán nincs esélye a nőknél.
2022. ápr. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok bele fáradtam...


Azt hiszem befejezem ezt az egész nyomorult életet.


Hiba, hatalmas hiba volt egyamlltalán a világe jönnöm....

2022. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3as én is alkalmit keresek mert nehéz olyat találni aki az én időbeosztasomhoz igazodik😜😁

Hany éves vagy? Irj rám ha gondolod nő vagyok.

2022. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6 szerintem nem csak az emberek 10-20%-ának van nője...
2022. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9 nem értek vele egyet, de nem is barátnőről szól a 80-20-as elmélet. Arról szól az elmélet, hogy a nők felső 80%-a a férfiak felső 20%-a után áhítozik egész életében. Aztán ha úgy dönt, hogy leszáll a körhintáról, akkor valakivel igyekszik megállapodni. Van olyan is, aki sosem akar leszállni a körhintáról, ők keresnek egy béta eltartót, azaz egy olyan párt, akire nem tekintenek igazi férfiként, csak praktikus okokból van vele együtt.


Nagyjából erről szól ez a blackpill-tézis.

2022. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!