Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két pasis hármasban lesz ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasis hármasban lesz ma részem. Valami tanács? 18L

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Inkább hagyd ki.
2022. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Védekezzetek.
2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%

Ez mind két nemnél fújj....

1 lány hagyja hogy 2 faszi rá mászon..

2 fiú egy ágyban blee...


2 lány és 1 fiú csak az elfogadható.

2022. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd a helyzetet.
2022. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld el milyen volt, nekem is tervben van. :) Igaz nem fogok ostoba kérdéseket feltenni előtte, hogy ki mit tanácsol, mert tudom mire számítsak, hiszen előre megbeszéljük, mit lehet és mit nem. Megbízható férfiak, nem random idegenek.
2022. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

3


A 2 lany undoritobb

2022. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes szabályokat lefektetni, hogy mi fér bele és mi nem, de egyébként csak élvezd és sodrodj:) nekem többször volt benne részem, jó élményként maradtak meg
2022. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy alkalmasak legyenek erre. A fantázia és a valóság más.
2022. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
8-as vagyok. Meg annyi, hogy gyakran nézegesd a telefonod, mert ilyenkor gyakoriak a "lebetegedtem" üzenetek.
2022. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Dumáljátok meg előre, hogy mit szabad és mit nem. Hogy mehet e pl análba, vagy sem? Illetve csak gumival, vagy mehet anélkül is? Ha nem szedsz gyógyszert, nagyon oda kell figyelned, nehogy belédélvezzen valamelyik, aztán a nagy izgalomban a végén azt se fogod tudni, melyik az apuka.

Illetve arra figyelj még, hogy egyformán izgasd mindkét pasit. Nem hogy az egyiket sokkal többet szopod, mint a másikat pl. Ha az egyiknek sokkal nagyobb a farka, mint a másiknak, akkor is egyformán kezeld őket, még akkor is, ha a kicsivel nem is esik olyan jól, mint a naggyal. Illetve fiúknál ilyenkor még gond lehet, hogy a másik pasi miatt a nagy izgalomban merevedési zavar jön elő, ha nem áll fel valamelyiknek, akkor is próbálj segíteni rajta, lazítsd el. Ami még nehéz szitu, ezt tapasztalatból mondom, ha az egyik közülük gyorstüzelő, és hamar elélvez, a másik meg bírja sokáig, akkor kínos annak, aki hamar elélvezett. Én férfiként jártam így, de a csaj vérprofi volt, és utána is foglalkozott velem, amíg újra fel nem tudtam izgulni.

2022. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!