Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted a pasik vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a pasik vagy a csajok "erőszakolják" meg jobban magukat, hogy legyen valakijük?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem tudom annyira átlátni a másik nem problémáit de sokszor érzem azt a kapcsolataimban, hogy én csomó olyan dolgot megteszek amire nekem nem lenne szükségem, hogy a másik boldog legyen de közben meg az én igényeimre szarnak magasról.

(nem mondom, hogy ez tényleg így is van ha objektíven nézné valaki de mégis ezt érzem)


Illetve ti nem érzitek sokszor azt, hogy megtesztek valamit a másikért de ha ti kértek valamit akkor meg szar alaknak vagytok beállítva, hogy mégis miért akartok olyant ami a másikat nem is izgatja?



2022. ápr. 16. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Pfffff vicc

Minden ember más és más.

Ne ugraszd már megint össze a két nemet.

2022. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Embere válogatja. Szerintem a nők hajlamosabb mindkettőre.
2022. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak papucs nők, és papucs férfiak is. De nem árt olyannal együtt lenni, akivel kb egyeznek a dolgaitok. Persze, kompromisszum kelleni fog, de nem mindegy mennyi. Teljesen kiegyensúlyozott kapcsolatom van, mert sokmindenben ugyan úgy gondolkozunk, nameg fontos, hogy vannak barátaink, akikkel külön is tudunk időt tölteni. Senki semmit nem erőltet.
2022. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A nők alárendelődőbbek, illetve szerintem nagyobb mértékben alárendelődőbbek. Az oka az (erre) szocializálás és evolúciós is lehet. És még csomó minden más, amiről nekem fogalmam sincs.
2022. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!