Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apukák!Akiknek 20+os fia(i)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák!Akiknek 20+os fia(i) vannak amikor mentekpl:uszoda ,edzőterem akár túrázni látjátok egymást meztelenül?turázásnál pisilés egymás mellett, mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire 😑😑
2022. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy már ne lássátok egymást meztelenül?Ez abnormális! Mind ketten férfiak vagytok.A mi családunkban különneműeknél is előfordul,hogy egymást látjuk.
2022. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én pont 20 évesként írom, hohy egyedül a szüleim előtt nem meztelenkednék. De ha pl. elmegyek fürdőbe, uszodába egyedül, ott nem csinálok gondot a pucérkodásból.
2022. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

huszonévesként írom, hogy egyáltalán nem vagyok szégyenlős a szüleim előtt.

Amúgy meg kollégista voltam, úgyhogy hírből sem ismerem a szégyenlőséget

2022. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apámnak nem volt vel gondja, nekem kicsit furi volt én mint fia inkább kerülném de nem nagy gond.
2022. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk otthon nem volt szokás meztelenkedni, az alsónadrág minimum megvolt. Ha valamilyen szituációban egymás előtt kell vetkőzni, akkor persze átöltözünk, de akkor is nem tudom mennyire helytálló a látjuk egymást kifejezés, mivel alapvetően nem egymást méregetjük végig, hanem öltözünk.

Túrázásnál nem tudom miért kéne meztelennek lenni, ha pont egyszerre kell pisálnunk meg nem értem miért kéne egymás mellé állni egy erdőben ahol aztán mindenki oda brunyál ahová nem sajnálja. Piszoárnál ha sokan vannak akkor inkább. Koleszban azért elsősorban törölközőben, vagy alsóban jártak az emberek még a zuhanyzó környékén is, pl. szobatársaimat egyszer sem láttam meztelenül. Szóval elfogadhatónak, elfogadható, a szükséges minimum szintjén semmi baj vele, de csak úgy nem volt szokás nálunk meztelenkedni.

2022. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát en 20 éves vagyok és meztelenül is alszom ha nem tetszik ne nézzék
2022. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem látjuk egymást.
2022. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Persze ki is verem neki ha epp nem ér rá a csaja
2023. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csupa ilyen nagyon bölcs kérdés van, ezért nem csodálkozom a #9 -esen. Nekem a kisebbik 36, és 300 km -re lakik. Az idősebbiktől meg unokáim vannak. Nem emlékszem, ikor repültek ki. De még gyerekkorukban sem nézegettem őket, max. az érdekelt, minden rendben van-e?
2023. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!