Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben ti tövig benyomját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben ti tövig benyomjátok a csajnak a farkatokat? Mekkora a tiétek és hány évesek vagytok? Volt olyan, hogy nem tudtátok?

Figyelt kérdés
Én vagy azért nem dugom tövig, mert szőrös és akkor azért zavarja vagy, ha esetleg leborotválom akkor borostásan már nagyon szúrja a punciját.

2022. ápr. 16. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Direkt kerni is szoktam hogy tövig nyomja. 25L
2022. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagy a farkam, kevés csaj szerette eddig azt, hogy tövig nyomom.
2023. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Néha tövig
2023. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Tövig, 17 cm. Volt akinek sok volt és nem engedte, de a mostani lány szereti ha elérem vele a méhszáját.
2023. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Végig még sosem tudtam, addig nyomom amíg az adott partnernek kényelmes.


22/f

2023. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Az nagyon izgató tud lenni amikor lassan benyomja tövig többször
2023. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A csajod egy hisztis idióta. :D Kit zavar, ha szőrös vagy borostás? Nem is érezni. :D

Amíg élvezetes, addig meg tövig a legjobb. Biztos nem mondanék le róla egy kis szőr miatt...

2023. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!