Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most tényleg lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg lábfétises vagyok, ha a lábfejek kifejezetten taszítanak, de a vádlit és a combot nagyon szeretem ha formás?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy hogy hivunk valamit? attol meg neked ugyanugy tetszeni fognak a vadlik.. egyebkent meg keress mar ra a fetis szo jelentesere..
2022. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, ha ebben merülne ki a lábfétis, hogy egy férfinek tetszenek egy nő combjai és vádlijai akkor minden férfi lábfétises lenne, de ez nem így van. Nem véletlen találtak ki sok szexi ruhadarabot ami pont a szexi combokat hivatott például kiemelni.
2022. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el nekem hogy a lábfejek is tetszenek neked, csak nem láttál még igazán szépet.
2022. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amelyik szép, attól sem indulok be, max. annyi hogy ok, nem ronda és undorító.
2022. ápr. 17. 00:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Főleg a talpak
2022. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy szép női láb szexi! Attól hogy tetszik, ez még nem láb fétis.
2022. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lábfétis.
2022. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te éppenséggel anti-lábfétises vagy. Mégis mi a jó élet lehet csúnya egy ápolt tiszta lábfejen? Nem értem, komolyan baromi furák az emberek. Bezzeg itt belemerültünk végre vmi igazi lábfétises kérdésbe és kész, alig hogy érdekes lett volna, mindenki eltűnt. :(
2022. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*itt helyett "tegnap egy másik kérdésnél"
2022. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is vádli és comb mániás vagyok, főleg ha izmosak,talpak, lábfejek teljesen közömbösek. nem tudom, ez milyen fétis.
2022. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!