Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi kéri hogy a nő uralkodjo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi kéri hogy a nő uralkodjon rajta együttlétkor és kicsit alázza, ez kiábrándító? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy férfi azt kéri párjától, hogy (a hálószobában csak, az élet más területein nem) uralkodjon rajta a nő, enyhén alázza meg (fenekelés, orgazmuskontroll, maga elé térdeltetve parancsoljon rá hogy elégítse ki).

Az ilyesmi mennyire lehet kiábrándító egy nő számára, aki erre egyáltalán nem vevő és az ilyen vágyakkal előhozakodó férfinek azt mondja esetleg: "ha ezt tenném, soha többet nem tudnék férfiként tekinteni rád", "férfivel szeretnék együttélni akire felnézhetek, nem ilyen mamlasszal".


E kérdés kedves Hölgy olvasói, mit gondoltok erről?



2022. ápr. 17. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Hát ez bizony kiábrándító.
Nekem biztosan nem férne bele és nagyot csalódnék.
Szakítanék, ha ilyen vágyai lennének
Szakemberhez küldeném hátha segít rajta.
Nekem beleférne, megtenném, ha őt ez teszi boldoggá.
Nincs ezzel semmi baj.
Eljátszanám, hogy megteszem neki, de undorodnék az ilyen játékoktól
Lehet hogy először zavarban lennék, de aztán úgy lennék: "megteszem neki és majd meglátom milyen érzéseket vált ki belőlem".
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezek nem annyira extrák, hogy kiábrándítsanak teljesen, bár a domináns férfiak vonzanak. Egy nagyon helyes srác bevallotta egyszer ilyen irányú vágyait, nem részletezte, de közte volt a pisiszex is, na vele emiatt nem feküdtem le soha, pedig nagyon jól nézett ki.

A nő elé térdelést nem tudom elképzelni, mivel nem igazán olyan az anatómiánk. Ha meg fölé térdelsz, máris domináns pózban vagy, de ott azért el tudnék képzelni vad dolgokat.

2022. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1 éve kiírtam egy kérdést, hogy mennyire fér bele ha a masszázzsal együtt, az előjáték alatt a test puszilgatásnál kap puszit a láb is. Mivel akkora fogyatékos "lábfétis ellenesség" uralkodott itt csak azért, mert mindenkinek egyedül a troll járt a fejében és nem tudtak elvonatkoztatni, ezért mindenki arra szavazott, hogy minden dolog beteges és visszataszító, ami lábbal kapcsolatos, így a fenti példa is.


Csak a kérdezőnek írom hogy amit itt szavaznak, az könnyen lehet hogy semennyire sem fedi a valóságot, mert itt sokan csak egyedül a primitív kis egojuk miatt válaszolnak, és az alapján voksolnak is.


Ha együtt vagy valakivel egy ideje, akivel működik a kémia, beleviheted a szerepjátékokba, nem fog elfordulni tőled emiatt ne aggódj.

2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kiábrándító nincs benne, ex-tanárnénim be is vallotta, hogy imád fenekelni, csak nyíltan nem vállalja. Nekem is jót tesz, ha 4-6 hetente jól megpálcáz, rajtunk kívül senkinek semmi köze hozzá.
2022. ápr. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem annyira extrém sztem, aki egy-egy szerepjáték erejéig sem képes eljátszani a gondolattal hogy a párja nem a szokásos "erős férfi" hanem alárendelt és nőként ő irányíthat, ott sztem baj van vmi fejben, vmi apakomplexus vagy nem képes a fantáziát elválasztani a valóságtól vagy vmi ilyesmi
2022. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit beteg vagy. Vagy elmész orvoshoz, vagy keresel egy beteg lányt hozzá!
2022. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sub vagyok, de ugye ezért ez velem nem fordul elő.

19/L

2022. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A nők több mint 90%-a sub típus, a domináns férfit keresi. Nekik nem fog bejönni, még ha meg is teszik érted. A férfiak 90%-a domináns volt régen, de mára elsorvadtunk. :D Sajnos egyre több az olyan lelkisérült, aki valamilyen nyomorát mazohista hajlamokban éli ki. Legyen az bdsm, cuckold, lábfétis vagy bármi. Én azt javaslom, állítsd vissza a lelki békéd, aztán domináns módon dugd meg a csajokat. Azt ők is élvezni fogják.
2022. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem és aki már gyerekkora óta érzi e beállítottságot?
2022. jún. 16. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom akkortól érzik ezt amikor pont egy olyan korszak nyílik erre. Lehet nem is fog tetszeni neked úgy, csak azt hiszed. Hisz élmémyed még nem volt benne. Vavgy tévedek?
márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez szexi tud leni pasiként:)
márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!