Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Mekkora az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Mekkora az a pénisz ami már túl nagy, vagyis amivel már NEM vállalnátok be az szexet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 18:28
A kérdező szavazást indított:
16 cm felett már kizáró ok
16-18 cm felett már kizáró ok
18-20 cm felett már kizáró ok
20-22 cm felett már kizáró ok
22-24 cm felett már kizáró ok
24+ cm sem lenne kizáró ok, jöhetne
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Számomra nincs olyan, hogy túl nagy
2022. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Meglàttam a srác farkát ès zavaromban nevetve megszòlaltam, h ez tuti nem fog befèrni. Persze befèrt ès nagyon jò èlmeny volt, jò volt vele a szex!!

Ezek utàn nem hiszem, h aggodalmaskodnèk

2022. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem pedig volt olyan, ami nem fért be. Piszkosul fájt és 4-5 cm kilógott belőlem. Semmi jó nem volt benne. Tapasztalatlanok is voltunk, nem tudom, egy tapasztalt férfi ki tudott volna-e jobban tágítani, de így igazából inkább le se feküdtem vele.
2022. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mármint egy idő után, néhány borzalmas szex után többé nem szexeltem vele.
2022. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan! Nekem minél nagyobb, annál jobb!
2022. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
5ös akkor üljél bele egy oszlopba utolsó körben
2022. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt barátnőmnek az én 15cm hosszú 5cm átmérőjű péniszem is nagy volt. Vastagságra alig ment be.

Az előző barátja akinek állítása szerint 13cm/33,5cm-es pénisze volt, az jött be neki.

Mondta randizott egy pasival, akinek 18-20cm lehetett és kicsit vastagabb mint nekem. Ő nem tudta berakni neki. Gondolom nem is izgult fel.

2022. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl nagy. Bármilyen nagyot kipróbálnék. 22L
2022. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!