Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek bejönne, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejönne, ha a gyertya forró viaszát rátok csepegtetné egy csaj?

Figyelt kérdés

A Wall Street farkasában láttam és rájöttem, hogy ez nekem bejön, vagyis én csepegtetném a pasi bőrére. Nemtom ez mi, a bdsm egy formája(?) Egyébként is imádom nézni ahogy olvad a gyertya.

Ehhez hasonló dolgokat még tudnátok mondani? Ütni egyáltalán nem jön be, az nekem agresszió. Talán egy kis fojtogatás és harapás beleférne.

Ez így bdsm egyáltalán? Van egyáltalán aki csak ennyire lenne vevő? Tudom, hogy a fenekelés meg a pofozás az kvázi alap, de én nem tudnám azt tenni.



2022. ápr. 20. 20:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem értem mit feszülsz, nem kötelező ebbe belemenni. 😂 Az csinálja, aki élvezi, aki meg nem bírja, lehet tovább állni.
2022. ápr. 20. 21:41
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nincs feszülés, csak elmondtam a véleményem. Ha neked nem tetszik ez, arról nem én tehetek.
2022. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gond, ha véleményed van, hanem ha butaság. Bár igaz attól még nyugodtan mondhatod, csak tessék.
2022. ápr. 20. 22:04
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha szereted az anált, akkor ajánlhatok neked egy pasit, aki kipróbálja rajtad, hogy tudd milyen, amit a partnerednek nyújtasz? Kb ilyen szintű a véleményed.
2022. ápr. 20. 22:06
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem mert nem vagyok szubmisszív, viszont tanács. Szexshopban vegyél/rendelj hozzá gyertyát, annak jóval alacsonyabb az olvadáspontja, így nem égeted meg a partnered (a sima gyertya akár égési sérülést is tud okozni).
2022. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
14. Tudatlan vagy. Ezek a szadista vágyak nem véletlenül alakulnak ki, és nem nevezhetők normálisnak. Ez a hárítás, hogy próbálsz visszavágni valamivel, nem túlságosan vall magas vitakészségre.
2022. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#15

Köszönöm! Nem is tudtam, hogy ilyen létezik.


#16

Mondja az, aki nem érti az analógiát annyira, hogy reflektálni sem tud rá.

Engem nem zavar, ha valaki nem tart normálisnak, csak arra utaltam mekkora baromság szub érvekkel egy dom típusú embert kioktatni.

2022. ápr. 20. 22:17
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

16. Voltam. Ha ennyire megvan a véleményed az egész témáról, minek kérdezel? Csak a te véleményed marad a tuti akkor is.

Az se normális, aki ezt élvezi szub oldalról. És rendes önismerettel, önvizsgálattal orvosolhatók ezek a beteg vágyak. De nyilván te jobban tudod.

2022. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#18 tudsz jó bibliaszakkört is? 😅 Miért nem a saját köreidben prédikálsz, akik vevők az áltudományos maszlagodra?
2022. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A szadisták azt élvezik, ha úgy bánthatnak valakit, hogy a másik azt nem élvezi, úgy láttam a fogalommal nem vagy tisztában.

Ha elolvastad volna amiket válaszoltam, akkor tudnád, hogy én nem bántani akarom a másikat engedély nélkül, hanem közös megegyezéssel szórakozni.

Értem a te véleményed, de ez most nem az én véleményem feléd, hanem tény, hogy butaság, amit mondasz.

Egyébként meg nem akarom orvosolni, hanem megélni, ezt a részét nem tudom honnan szedted. 🤷🏻‍♀️

Engem nem zavar, ha valaki nem tartja normálisnak és tartózkodik tőle, mivel nem kötelező ebben részt venni, de értem mi a bajod és mit akartál kifejezni, csak nem sikerült valami pontosan.

2022. ápr. 20. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!