Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasikat kérdezek, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat kérdezek, ti is felizgultok ha idegen nő előtt kell levetkőznötök?Masszőr, ápolónő, kozmetikus? Vicces helyzetek voltak?Mik?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ilyen helyzetben az utolsó dolog az, hogy felizguljon az ember.
2022. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Nem izgulok fel.

Viszont mandulműtét előtt, az altató orvosnál vizsgálaton volt egy kis szösszenet. Kb velem egyidős, talán fiatalabb kis aranyos csaj asszisztens hangot adott a tetszésének, mikor levettem a felsőmet. Háttal voltam neki, ahogy levettem a pólót csak annyit hallottam, kacér hangon "Uhhh"

Megfordultam és csak mosolygott mint a tejbetök. :D

2022. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Akkor izgulok fel ha tudom hogy szex lesz, de csak úgy spontán nem szatírkodok, hogy álló lőcsöt mutogassak annak aki nem kíváncsi rá.
2022. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom azokat akiknek ez hihetetlennek tűnik. Pontozzatok csak le nyugodtan. :D


#2

2022. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Minket megvettél kilóra.
2022. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem izgató ha idegen nő előt kell levetkőzni, de nem szexuàlis izgalom.

Volt vicces helyzet is, egy masszőrnél.

2022. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt 6-os? Most már érdekel XD
2022. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!