Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik mit sirnak a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mit sirnak a gumi miatt? 18L

Figyelt kérdés
Az érzés ugyanolyan mint nélküle.
2022. ápr. 21. 12:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Érzésre sem ugyanolyan, de főképp a tudat miatt rossz.
2022. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmi bajom nincs vele
2022. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem ugyan olyan érzés! Én ultra vékonyat használok és állíthatom, hogy más érzés gumival és más érzés gumi nélkül.
2022. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem ugyan olyan az érzés! Nélküle sokkal finomabb! De megértem ha használni kell és nem rinyálok ellene!


F

2022. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
1 Miert rosszabb a "tudat"?
2022. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Képzeld el, ahogyan bemész a kedvenc gyorsétteremedbe, és rendelsz egy jó szaftos finom burgert. Miután elfogyasztottad, mint a jóllakott óvodás lenyalogatod a szaftot az ujjaidról és felsóhajtasz, hátradőlsz és lazítasz. Ez a szex gumi nélkül. Ellentétben azzal, hogy a burgert szalvétába tekerve óvatosan "úriember" módjára eszed meg, majd mint aki jól végezte dolgát odébbállsz.


Ugye van különbség a kettő között?


(Amúgy régen míg aktív voltam én sem szerettem óvszerrel csinálni mert teljesen más érzés volt, de ha párom ezt preferálta nem szóltam bele se nem hisztiztem, és szerintem így lenne működőképes is)

2022. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Te honnan tudod hogy ugyanolyan amikor pinád van nem fāszod?
2022. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

Ja erdekes hogy nem jo a gumi nekik, de analba meg mehet gumival csak vegre tudjanak valakit seggbe bszni.

Pasik.

2022. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
A nőnek lehet ugyan olyan de egy faszinak nem
2022. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Gumi nélkül jobb, ez tény.

De ha a csaj gumival akarja, akkor gumival lesz, ennyi.

Én nem kényszerítek senkit, hogy szétcsessze magát bogyókkal egy kis minimális plusszért.

2022. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!