Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfiak kb. hany szazaleka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak kb. hany szazaleka engedi oral kozben a feneke ujjazasat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én simán engedem barátnőmnek, mert nagyon jó érzés, azt nem tudom hányan vannak még így ezzel.
2022. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért lett ez itt ennyire gyakorikérdés? Egyébként kb 12 éve volt barátnőm testápoloval bekente a farpofám mert ki volt dörzsölődve. Közben úgy alakult , hogy bekapta a begyest :D Aztán bizony az ujja elkalandozott oda , meglepődtem és reflexből rá szorítottam. Mondta , hogy nyugi olvasott róla hatalmasat fogok élvezni. Hát nem okoztam csalódást olyan adagot kapott tőlem , hogy én sem hittem el. Sosem élveztem még akkorát viszont különösebben nem izgat a dolog mert nincs olyan nő akivel így eltudnám magam engedni. Szóval amíg élek valószínűleg nem lesz ilyen mert már feleségem van. :) 28/F
2022. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevés, pl tőlem sem kérték soha. Itt általános dolog, a valóságban kevésbé.
2022. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Én nem engedem az orált. Viszont nagyon szeretem, ha ujjazza vagy megdugja a fenekem.

Nem kell lepontozni csak azért, mert nem általános az ízlésem. Nekem így jó. Ez van. :)

2022. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem, tuti nem.

Az kijárat csak és kizárólag.😊

2022. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 vagy csak nem merték kérni még



Amúgy én is nagyon akarok már ilyet egyszer, de nem merem bedobni a nőimnek.

2022. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, nem olyan férfiakkal voltam együtt, akik ne merték volna a vágyaikat felvállalni, megélni velem. Egyszerűen csak ez közel sem általános dolog akkor sem, ha ezen az oldalon néhány pasi, akinek ez a fétise, minden nap erről ír.
2022. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 érdekes. Hát magamból indultam ki :)
2022. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!