Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik a férfiaknál magömlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a férfiaknál magömlés nélküli orgazmus?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 21. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Nekem gyógyszertől a fele cucc a húgyhólyagomba ürül.
2022. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Előfordulhat de az ellentéte sztem gyakoribb
2022. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem.


Pontosabban ha vazektómiát végeztek nála, vagy olyan rendellenessége van ami mindkét ondóvezetéket érinti…


Különben az orgazmust azt a prosztata okozza, tehát ha valakinek mondjuk kiműtötték a prosztatáját, ondó ugyanúgy jön “orgazmuskor”, csak nincs az a kellemes puzláló érzés, meg kb. semmi.

2022. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2! A magömlés orgazmus nélkül?
2022. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Prosztata orgazmus során akár egymás után többször is, ondó nélkül
2022. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha egy nap nagyon sokszor vered ki, akkor a sokadikra már nem termelődik annyi sperma. De ne próbáld ki, mert a farkad is fájni fog. 😉
2022. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Néha, amikor próbálok szex közben nem elmenni, de túlságosan fel vagyok izgulva, akkor elő tud fordulni, hogy mégis elmegyek, és akkor ejakuláció nélkül vagy csak nagyon kevéssel.
2022. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Igen létezik, ez egy speciális távol-keleti technika (magmegtartás). A lényege, hogy a gátizmokat olyan erővel összeszorítják ami megakadályozza az ejakulátum "kispriccelését". Elég sok edzés, gyakorlás kell hozzá - de szerintem egy teljesen felesleges mutatvány. Attól még az orgazmus utáni "leszálló ág" ugyanúgy megvan, csak nem jött ki semmi. Ha nincs rá spirituális okod akkor felesleges ezzel variálni. Inkább azt tanuld meg hogy tartsd vissza addig amíg arra az adott partnernél szükség van.

#3 Vazektómiánál a spermavezetéket vágják át, ejakulátum attól még van csak nincs benne spermiumsejt, azaz vaktölténnyel tüzelsz. Ha a prosztatád eltávolították akkor nincs ejakulátum - semmi, egy csepp se.

2022. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!