Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ha betegek, meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha betegek, meg vagytok fázva, akkor szeretitek ha a férfi "kényeztet" titeket picit?

Figyelt kérdés

Pl orál, simogatás és társai, de nem szex, és nektek nem kell vissza semmit se adnotok, csak azt szeretné a férfi hogy picit jobban érezzétek magatokat.


Vagy inkább az összebújás és a nyugi jobb?



2022. ápr. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Max összebújás.
2022. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagyok utolsó gondolatom a szex. Csak a férfiak fejében jár a dugás még betegen is.
2022. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor csak összebújás.
2022. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KittyhOWO ***** válasza:
100%

Amikor beteg vagyok olyankor örülök hogy éppen levegőt kapok főleg ha be van dugulva az orrom.

Valószínűleg vízszintesben émelyegve nem pont arra fogok vágyni, hogy engem most kinyaljanak.

Ha foglalkozni akar velem bújjon oda, segítsen elaludni és mikor felébredek legyen mellettem ha nem is közvetlen mellettem legalább a szobában és kérdezze meg tőlem jobban vagyok-e. Valószínűleg jobban fog esni az ilyes fajta törődés mint a "hirtelen lebukok és kinyallak" téma

2022. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bro' voltál már beteg? Jó-jó, lehet tiniként akkor is kiverted a pélód, de amikor majd csillapodnak a hormonjaid akkor betegen nem a szex lesz a legfontosabb gondolatod. Hanem nyugalomra, megértésre vágysz, szex, orál helyett inkább alvásra, puha takaróra meg csináljanak neked meleg teát.
2022. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még ha csak simán a fejem vagy hasam fáj, akkor sem bírom, ha hozzám érnek. Attól csak rosszabbul vagyok. Ha kényeztetni akar betegen, hozzon teát és ápolgasson . Semmi másra nem vágyom.

Én nem is túl gusztusos, hogy betegen nyal fal és jól elkapja

2022. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!