Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Madeirán van nudista strand?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madeirán van nudista strand?

Figyelt kérdés

Valakinek van véleménye, tapasztalata, meghallgatom.

Köszi.

30f


2022. ápr. 23. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
tengerpartokon szokott lenni. google jelezni is szokta.
2022. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anno amikor voltam nem láttam, de beírtam a gugliba nudist sunbeach s máris adott ki találatot. Szép, de kicsit "nyugdíjas" sziget - hamar zárnak a boltok, éttermek, kevés a szórakozóhely, a látogatók többsége inkább idősebb korú, 50-60-as korosztály (ettől még vannak fiatalok is). A tenger jéghideg. A nappal vigyázzatok, mert nem tűnik vészesnek de brutálisan erős az UV sugárzás. Ja és drága is... ezt leszámítva ha nyugodtan pihenni szeretnétek ideális választás, érezzétek jól magatokat!
2022. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi.

Nem vagyok buli központú már.

Megmaradt kovid tüneteim miatt nem pörgetem be magam, azaz se disco, se alkohol.

Örülök ha egy jót tudok sexelni.

Szoval napozás, nudi, séta, nyugis nyaralást tervezek.

2022. ápr. 23. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 erre Mádiéra tökéletesen alkalmas :) Arra viszont figyelj, hogy levada túrán illetve a sziget "közepe" felé szubtrópusi, trópusi a klíma - azaz magas a páratartalom. Ha van visszamaradó hegesedés a tüdődön akkor nem annyira lesz jó ötlet kirándulásként.
2022. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, tökéletesen igazad van. És hogy òszinte legyek, előre félek.

Imádok túrázni, legalábbis eddig imádtam. Szar lesz ilyen helyre menni ugy hogy nem túrazhatok kedvemre.

De már ha festői helyen nudizhatok már az is valami :)

2022. ápr. 23. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 nagyon szépek a strandjaik, köves az összes és mint mondtam hideg... nem a classic homok-tengerpart-rengeteg ember típusú tucatstrandok. A parti részen a páratartalom olyan mint bármelyik strandon. Elmehetsz levada túrára elválik mennyit regenerálódik addig a tüdőd. Ha az adott helyen úgy érzed nagyon fogy a levegő akkor fennmaradsz a légkondis buszon. Vigyél azért bőven hörgőtágítót ha esetleg beütne a ménkű.
2022. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
S persze nem csak levada túrák vannak, hanem sokkal nehezebbek is. A levada túra egy sétagalopp sok más túrához képest, mint pl. PR1, úgyhogy jól nézz/olvass utána, hogy melyik járható számodra!
2022. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasnak meg azért annyira nem mondanám. Madeira nem a buliról meg a dorbézolásról meg vedelésről, mint Ibiza vagy egyéb sok spanyol üdülőhely. Itt is rengeteg fiatal van, akik szeretnek túrázni, kirándulni meg természetet.
2022. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Madeira nem a buliról meg a dorbézolásról meg vedelésről szól....
2022. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!