Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex menstruáció 1. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció 1. napján gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Nem tudtam egy ideje együtt lenni a barátommal. Ma végre nála aludnék, de nekem a mai napon megjött. Első nap alig szoktam vérezni. Egyébként fogamzásgátlót szedek. Szerintetek "muszáj" gumi, hogy elkerüljük a fertőzéseket?
2022. ápr. 24. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi nem szoktunk gumizni, spirálom van, menzi alatt is szexelünk, sose volt bajom
2022. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a csajomnak adok a már a menszi elején is gumi nélkül. Nincs bajom a vérrel ő meg nem bánja. Nem volt még probléma. Az a szokott lenni a baj hogy a pasik nem bírják a vért 😅
2022. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

1. Neked nem menstruációd van, hanem megvonásos vérzésed.

2. Ha STI-kre gondolsz akkor mindegy h véres vagy nem véres időszakban kozosultok, ugyan úgy átadjátok egymásnak a Trippert stb, ha más nem akkor szopás-nyalás közben. Gonorrhea, Chlamydia például, és bizonyos HPV-k garatot is fertőznek.

(Szifiliszt még gumival is el lehet kapni, orális szex nélkül is. Nemi herpesz szintén elkapható gumiban, főleg ha a lány az adó és pasi az aki még nem fertőzött)

3. Ha csak olyanokra gondolsz hogy gomba, még e.coli akkor a magas fokú higiénia nagy eséllyel megvéd ellene. Azaz: tiszta kézzel, tiszta lélekkel, megmosott nemiszervekkel szex. Szájba vett (majd punciba vezetett) pénisz -mint fertőzési út- is létezik.

2022. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a gombára és a baktériumokra gondoltam! Köszi mindenkinek, akkor ezek szerint ha figyelünk a tisztaságra, nem lesz gond gumi nélkül sem :)
2022. ápr. 24. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén tabit szedek, soha nem gumizok menstruáció alatt. Annyi, hogy a higéniára jobban figyelünk, frissen tisztálkodva szexelünk csak. Ha megbízol benne, akkor nyugodtam mehet gumi nélkül.
2022. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!