Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgatna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgatna ha fehérneműben vagy bármi más kihívó, érzéki, szexi cuccban fotóznának?

Figyelt kérdés

Aki szereti miért szereti?

Aki még nem próbálta, miért tetszene?

Akit nem érint értelemszerűen ne válaszoljon.


2022. ápr. 24. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha magabiztos lennék a testemmel akkor igen.

Azért tetszene mert jó érzés szexinek érezni magunkat. Azt nem mondom hogy felizgatna, de biztos jó lehet makulátlan testű modellnek lenni.

2022. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nemszeretem ha fotoznak
2022. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: köszi a választ, de a kérdést sem sikerült végigolvasni, ahogy látom. :D
2022. ápr. 24. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Én voltam ilyen fotózáson. Profi smink, haj, Fotos, stúdió.

2 órán keresztül modellnek éreztem magam.

Hogy miért mentem? Mert nem hittem el, hogy jó nő vagyok. Hogy lehetek jó nő.

A képek megmutatták, hogy de igen… nagyon is jó nő vagyok. Ha önbizalom hiányom van csak előbeszem a képeket és ránézek, hogy igen ez is én vagyok, ez is bennem van. Attól, hogy a hétköznapi életben nem vagyok annyira bevallalos, mint a fotozason.

2022. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
"2: köszi a választ, de a kérdést sem sikerült végigolvasni, ahogy látom. :D" Az fel sem merül benned, hogy elolvasta, megértette, csak éppen kedve volt ezt ideirni? És ennyi?
2022. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Te is ilyen fotózlak duglak projekten gondolkodol??

Van egy nő ismerősöm,szereti fotóztatni magát. Becsületére szóljon,hogy sokat tudott fogyni...

Azóta a fotósnak szexxel fizet.

2022. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!